© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Başkentte Muhteşem Gala

Başkentte Muhteşem Gala

Türkiye’nin uzay yolculuğunun başlangıcı olarak, Bandırma’dan NASA’ya uzanan bir mücadeleyi anlatan Bandırma Füze Kulübü’nün gala gecesi, çok sayıda davetlinin katılımıyla Ankara Arcadium Sinemaları’nda gerçekleşti.

 

Hayallerini gerçekleştirmek için vazgeçmeden çalışırken, dünyada ilk kez uzaya araç gönderen milletler arasına girilmesini sağlayan liseli gençlerin hikâyesini ele alan Bandırma Füze Kulübü galasına; filmin yapımcıları, oyuncular, iş ve cemiyet hayatının tanınan simalarıyla birçok seçkin davetli yoğun ilgi gösterdi. TRT Genel Müdürü Mehmet Zahit Sobacı’nın açıklaması ve filmin başrolü Deniz Can Aktaş’ın konuşmasıyla başlayan gala; ikramlar, müzik ve gösteriler eşliğinde oldukça eğlenceli dakikalara sahne oldu.

 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.