© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Basın Toplantısıyla Nev201 Tanıtıldı

Basın Toplantısıyla Nev201 Tanıtıldı

Ankara’nın iş yaşamında farklı bir deneyim vadeden Nev201, Kalyon İnşaat ve ASF ortaklığıyla hayata geçirildi. Projenin basın lansmanı, Haluk Kalyoncu ve Necmi Asfuroğlu’nun katılımıyla gerçekleşti.

Çok sayıda basın mensubuyla bir araya gelen Kalyon İnşaat ve Asfuroğlu Grup (ASF) yöneticileri; Ankara Mevlana Bulvarı’nda hayata geçirdikleri Nev201 projesinin detaylarını aktardı. 239 ofis ve 35 ticari üniteden oluşan, seçkin mimarisi, merkezî konumu ve sosyal imkânları ile dikkat çeken projenin en önemli özelliğinin, yenilenebilir enerji kaynaklarının kullanımı olduğu belirtildi. Kalyon İnşaat Gayrimenkul Grup Müdürü Zekeriya Yelci proje hakkında bilgi verirken; Nev201 tasarımında, çalışanların konforuna ve rahatlığına odaklandıklarını belirtti. Emre Arolat imzasıyla tasarlanan Nev201’in geniş iç bahçe alanları, iş hayatını aynı zamanda sosyal yaşamın bir parçası haline getiriyor.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.