Başa Dön

Tek Dünya

blank

Tek Dünya

Haşim Sezgin Kılıç – Gazeteci

1982 yılında Ankara’da doğan Haşim Sezgin Kılıç, 2004 yılında
Gazi Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo Televizyon ve Sinema Bölümü’nden mezun oldu. Üniversite yıllarında ve mezun olduktan sonra belgesel film ve kısa film çalışmaları yapan Kılıç, 2007 yılından itibaren Hürriyet Gazetesi’nde muhabir olarak çalışıyor. Kılıç, aynı zamanda Hürriyet Dergi Grubu’na bağlı bazı yayınlar için fotoğraf ve haber çalışmaları da yapıyor.

Ahmet Murat Koçak – Moda Fotoğrafçısı

1981 Çankırı doğumlu A. Murat Koçak, 2006 yılında Konya Selçuk Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo Televizyon ve Sinema Bölümü’nü bitirdi. Koçak’ın amatör kategoride çektiği bazı belgeseller, çeşitli film festivallerinde ödüller kazandı. Mezun olduktan sonra İstanbul’a yerleşen Koçak, moda fotoğrafı üzerine çalışmalar yaptı. Koçak, asistan olarak başladığı moda fotoğrafçılığında başarılı işlere imza attı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.