Başa Dön

Fethi Karaduman

blank

Fethi Karaduman

Okuma süresi 1 dakika

1979 yılında Ankara’da doğdu. Eğitimini, Türkiye’nin ardından yaşamını sürdürdüğü Singapur ve Güney Afrika’da tamamladı.

Fotoğrafçılığa bir arkadaşının analog fotoğraf makinası ile başlayan Fethi Karaduman; stüdyo fotoğrafçılığı ve photoshop tekniğinde önemli başarılara imza atmış olan fotoğraf sanatçısı Mehmet Turgut’un yardımları ile kendini bu alanda geliştirdi.

Sanat yaşamına çok küçük yaşlarda çizim yaparak start veren genç sanatçı; resim, fotoğraf ve sinema başta olmak üzere görsel sanatların neredeyse bütün dalları ile ilgileniyor.

Fotoğraf alanında çalışmalarına Ankara’da devam eden Karaduman’ın fotoğraflarında estetik duygusunun yoğunluğu dikkat çekiyor…

 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.