© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Addresistanbul’da Yeni Dönem

Addresistanbul’da Yeni Dönem

Ünlü iç mimar Esra Kazmirci’nin ev sahipliği ve ressam Cengiz Yatağan’ın söyleşisi ile ‘’Addresistanbul Buluşmaları’’nın ilki gerçekleşti.

İdealist İç Mimarlık Derneği mimarlarının ev sahipliğinde her ay farklı bir konuyla renklendirilecek buluşmalar serisi Addresİstanbul’da, bir tasarım kentini andıran sokaklarından ilham alınarak keyifle hayalinizdeki mekânı yaratabilmeniz için ev ve tasarıma dair en iyi markalar bir araya getirildi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.