Başa Dön

Pegasus’tan Golfçüleri Heyecanlandıran Turnuva

blank

Pegasus’tan Golfçüleri Heyecanlandıran Turnuva

Okuma süresi 1 dakika

Beşinci kez düzenlenen “Pegasus Golf Challenge” golf turnuvası, Kemer Golf & Country Club’ta çok sayıda golfçünün katılımıyla gerçekleşti.

Pegasus Hava Yolları sponsorluğunda bu yıl beşincisi gerçekleştirilen “Pegasus Golf Challenge” golf turnuvası bu yıl Kemer Golf & Country Club’ta düzenlendi. Ülkemizin önde gelen golfçülerinin katıldığı Pegasus Golf Challenge’ta, golf tutkunları keyif dolu bir hafta sonu geçirdiler. Çekişmeli geçen Pegasus Golf Challenge’ta erkekler üç, bayanlar iki kategoride yarıştı. Kategorilerde ilk üçe giren, gross, en uzun ve bayrağa en yakın vuruşu gerçekleştiren bayanlara ve erkeklere kupaları, düzenlenen törenle verildi. Pegasus Hava Yolları ayrıca kazananlara ödül olarak yurt içi ve yurt dışı gidiş-dönüş uçak bileti hediye etti. Keyifli ödül törenin sonunda Erdoğan-Tülin Demirören çiftinin elli birinci evlilik yıldönümü de sürpriz bir pasta kesimiyle kutlandı.
TöLAY TURHAN-NöKHET SEBöKÄEBE-NEDRET BULGAN-BòNNUR EGELò_800x533

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.