Başa Dön

Göz Sağlığının Global Markası Dünyagöz, Ankara’da Hizmette Fark Yaratıyor!

blank

Göz Sağlığının Global Markası Dünyagöz, Ankara’da Hizmette Fark Yaratıyor!

Geçtiğimiz ay hizmete açtığı Dünyagöz Keçiören ile Ankara’daki merkez sayısını 3’e çıkaran Dünyagöz Ankara, binlerce vaka deneyimi bulunan uzman hekim kadrosu ve son teknoloji medikal cihazlarıyla Ankaralılar’ın göz sağlığına dair tüm ihtiyaçlarına çözümler sunuyor. Tunus, Sincan ve Keçiören şubeleriyle Ankaralılara göz sağlığı alanında yüzlerce farklı teşhis ve tedavi hizmeti sunduklarını söyleyen Dünyagöz Ankara Hastane Direktörü Hüseyin Kılavuz “Dünyagöz Ankara olarak, Ankaralılara göz sağlığı alanında dünyadaki önemli referans merkezlerinin standartlarında bir göz sağlığı hizmeti sunuyor olmanın haklı gururunu yaşıyoruz” dedi.

Türkiye’ye branş hastaneciliği kültürünü kazandırarak bir ilke imza atan Dünyagöz Hastaneler Grubu, Ankara’da hizmet verdiği Tunus, Sincan ve Keçiören şubeleriyle Ankaralıların göz sağlığına dair tüm ihtiyaçlarına yüzlerce farklı teşhis ve tedavi yöntemiyle çözümler sunuyor. Dünyagöz Ailesi olarak Ankara’da ilk Tunus şubesiyle hizmet vermeye başladıklarını belirten Dünyagöz Ankara Hastane Direktörü Hüseyin Kılavuz “2009 yılından bu yana binlerce vaka deneyimi bulunan uzman hekimlerimiz, son teknoloji medikal cihazlarımız ve beş yıldızlı otel konforunda olan merkezlerimizle başkentlilere 7 gün 24 saat dünya standartlarında bir göz sağlığı hizmeti sunuyoruz” dedi.

“Öncü Olmak Sektöre Yön Vermeyi Gerektirir”

Dünyagöz Hastaneler Grubu’nun kurulduğu ilk günden bu yana özel sağlık sektöründe öncü ve yenilikçi bir marka olarak kaliteli sağlık hizmeti vermeye odaklandığına dikkat çeken Kılavuz: “Öncü bir marka olmak sektöre yön vermeyi gerektirir. Biz de binlerce vaka deneyimi bulunan uzman hekimlerimiz ve sürekli yenilenen teknolojimizle göz ve göz çevresine dair tüm alanlarda; katarakt, retina, glokom, nöro-oftalmoloji, kornea hastalıkları, oküloplasti cerrahisi ve göz estetiği gibi birçok tıbbi birimde kaliteden ödün vermeden verdiğimiz hizmetlerimizle sektörümüzde fark yaratıyor ve üst çıtayı belirliyoruz” dedi.

Başarının Şifresi Kişiselleştirilmiş Tedavi

Dünyagöz Ankara olarak merkezlere başvuran her hastanın kendi özelinde değerlendirildiğini belirten Kılavuz: “Hastalarımızın şikâyetleri ne olursa olsun hastalarımız uzman hekimlerimiz tarafından detaylı ve kapsamlı bir muayeneden geçirilerek, sadece kendilerine özel kişiselleştirilmiş tedavi yöntemleriyle hizmet almaktadırlar. Bu ise çok zorlu vakalarda bile başarı olarak bize geri dönmektedir” dedi.

“Ankara’da Dünyanın Göz Sağlığına Odaklanıyoruz”

Dünyagöz Hastaneler Grubu’nun sağlık turizminin öncü ve global oyuncularından biri olduğunu hatırlatan Kılavuz “Ankara özelinde de Kasım 2015’te hizmete açtığımız Uluslararası Hasta Departmanı ile birlikte farklı kıtalardan ve ülkelerden hastalarımıza hizmet vermeye ve sağlık turizminde fark yaratmaya başladık” dedi. Başta Balkan Ülkeleri, Kuzey Afrika, Hollanda, Almanya, İngiltere, Avusturya, İsviçre ve Norveç gibi Avrupa ülkelerinin yanı sıra birçok Ortadoğu ülkelerinden de yabancı hastayı tedavi ettiklerini belirten Dünyagöz Ankara Hastane Direktörü Hüseyin Kılavuz “Dünyagöz Ankara’da göz ve göz sağlığına dair sunmuş olduğumuz teşhis ve tedavi hizmetlerimizle sadece Ankara’nın değil dünyanın göz sağlığına odaklanıyoruz” dedi. Yabancı hastaların en çok tercih ettikleri operasyonların başında Femtosaniye Lazer teknolojisi ile katarakt tedavisinin geldiğini söyleyen Kılavuz, retina ve göz estetiği ameliyatları için de yoğun talep aldıklarını belirtti.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.