Başa Dön

Türkiye’nin Kalbi Ankara’da

blank

Türkiye’nin Kalbi Ankara’da

Okuma süresi 3 dakika

“Leading International Vision” (LIV-Sağlık Vizyonunda Lider)’ın baş harflerinden oluşan ve yeni nesil sağlık anlayışını benimseyen Liv Hospital’ın Ankara’daki oluşumu hakkında Liv Hospital Ankara Genel Müdürü Gülçin Türkmen Sarıyıldız, bilgi verdi.
Türkiye’nin kalbi Ankara’da olmaya karar verdik
Liv Hospital, 2013 yılının Ocak ayında İstanbul’da hizmete girmiş ve sağlıkta pek çok yeniliğe imza atmış bir hastanedir. İsmi verilirken “Leading International Vision” (Sağlıkta Uluslararası Vizyon) prensibinin baş harflerinden esinlenilen Liv Hospital, sahip olduğu vizyonu ile ulusal ve uluslararası arenada sağlık hizmetleri alanında liderlik edebilecek bir markanın oluşumudur. Sağlık sektörüne yeni bir anlayış getiren Liv Hospital, sadece İstanbul ile sınırlı kalmamalıydı. Bu amaçla; danışan odaklı yaklaşımı, deneyimli hekim kadrosu ve kişiye özel tedavi programlarıyla Türkiye’nin kalbi Ankara’da olmaya karar verdik.
Sağlık alnına yeni bir vizyon getiriyoruz
Liv Hospital Ankara’nın, temel önceliği insanlara sağlıklı ve zinde bir yaşamı sürdürebilme imkânını sunabilecek olan ve en üst seviyede kaliteli sağlık hizmetini verebilecek böyle bir hastaneye daha ihtiyacı vardı. Liv Hospital Ankara, başkentte multidisipliner yaklaşımla üst düzey sağlık hizmeti vererek, Ankaralılar’ın sağlık alanında karşılaştıkları rahatsızlıklarının iyileştirilmesinde ihtiyaç duyduğu gereksinimlerini karşılamanın yanı sıra onların yaşamlarını daha sağlıklı bir şekilde sürdürebilmelerine destek olacaktır.
Liv Hospital’ın mimarisi insan bedeninden esinlenerek oluşturuldu
Liv Hospital Ankara, insan vücudunun kendi kendini iyileştirme yeteneğinden ilham alınarak tasarlandı. Mimarisi içinde insan vücudu gibi keskin köşelerin olmadığı akıcı bir yapı, vücudun öğeleri gibi kusursuz bir yerleşim planı kurgulayan Liv Hospital Ankara dekorasyonu, vücudun saat gibi işleyişinden esinlenilerek oluşturuldu.
Dünya standartlarındaki tıbbi alt yapısı ve teknolojisiyle Çankaya’da hizmet veriyor
Başkentin merkezinde yer alan Liv Hospital Ankara; Çankaya’da Tunus Caddesi’nde bulunuyor. Dünya standartlarındaki tıbbi alt yapısı ve teknolojisiyle 27 bin metrekare kapalı alanda; 150 yatak, 8 ameliyathane ve 47 klinikle hizmet veriyor. En modern mimari olanakların ve teknolojinin kullanıldığı hastanemiz ‘akıllı bina’ teknolojisinin fonksiyonlarına sahip bir şekilde çalışmaktadır.

Kusursuz hizmet anlayışı
Sağlıklı yaşam için kapılarını açan Liv Hospital Ankara, en etkili iyileşme yönteminin huzurla başladığını biliyor. Danışanlar, uzmanlar tarafından takibinin yapıldığı, ilgiyle bakıldığı ve teknolojinin getirdiği avantajlarla iyi edildiği Liv Hospital Ankara’da kusursuz hizmet anlayışı hedefleniyor. Hastalık değil; sağlık kavramını öne çıkartan Liv Hospital Ankara, Türkiye’nin uluslararası arenada sağlık vizyonunu en üst düzeyde oluşturan kurum olmayı amaçlıyor.

Liv Hospital Ankara zor vakaların yönlendirilip çözüleceği bir referans hastane olacak
Liv Hospital Ankara ile birlikte çok büyük bir kuvvet doğacak ve Liv Hastaneleri birbirlerini tamamlayan yapılar olacak. Liv Hospital İstanbul’un deneyimlerinden yararlandığımız gibi bundan sonra açılacak Liv Hastaneleri de bizim deneyimlerimizden yararlanacak. Bir yanda İstanbul’dan farklı sosyo-ekonomik dinamiklere sahip başkentte de yüksek hizmet kalitesi yinelenirken, bir taraftan da Ankara hekimlerinin iyi bilinen etik, akademik ve kurum odaklı özelliklerini harmanlayarak, üniversite yıllarında bıraktığımızı düşündüğümüz kurumsal ruhu ve bilimsel rekabeti canlandırmak istiyoruz. Liv Hospital Ankara’nın kurgusu yakın coğrafyadan tüm zor vakaların yönlendirilip çözüleceği bir referans hastane olmasına odaklıdır.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.