Başa Dön

Trendleri Yüzünüzde Taşıyın

blank

Trendleri Yüzünüzde Taşıyın

Okuma süresi 1 dakika

Herkes yılbaşında muhteşem gözükmek ister. Siz de 2012 makyaj önerilerimle yılbaşı gecesi tüm bakışları üzerinizde toplayın…

Ten makyajında sağlıklı ve canlı görünüm hakim. Cildin kendisi gibi doğal, temiz ve yarı mat hali ön planda…

Koyu göz makyajında eye-liner yine her zamanki yerini koruyor… Simetrik ve asimetrik uygulamalar göze çarpıyor fakat zaman zaman renklerin hafifletilmiş uygulanması flu çizgilerle ortaya çıkartılıyor.

Genellikle sert, taranmış belirgin kaşlarla beraber kirpikler göz alıcı bir şekilde belirgin. Bazen de makyajın uygulanışına göre geri planda kalabiliyor. Burada vurgulanmak istenen en önemli şey çıplak kirpiklerle ten makyajı sunmak.

Dudaklarda ise dolgun görünüm hakim, bej renklerin yaygın olduğu hafif dokunuşlarla allık uygulaması yapılıyor.

Yeni yıl yaklaştıkça hepimizde tatlı bir yeni yıl heyecanı oluşuyor o güzel geceyi nerede, hangi mekanda geçireceğimiz, o gecede nasıl bir kıyafet giyeceğimiz ve en önemlisi de nasıl bir makyaj yapacağımız hepimiz için çok önemli…

Tavsiyelerim
Canlı fakat mat bir ten makyajı ile gözlerdeki vurguyu eye-liner ile sağlamanızı ve kirpiklerinizi yılbaşı gecelerinin vazgeçilmezi takma kirpiklerle desteklemenizi tavsiye ederim. Dudaklarda ise bej tonlarında dudak kalemi ile lipgloss kullanarak daha dolgun dudaklara sahip olmak mümkün. Canlı, sıcak ve günbatımı tonlarında uygulayacağınız allık ile tamamlayarak bu makyajı her renk kıyafetinizle kullanabilir aynı zamanda da yılbaşı gecesi boyunca trendleri yüzünüzde taşıyabilirsiniz.

 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.