Başa Dön

TATİL TERCİHLERİ AYŞE YILDIZ

blank

TATİL TERCİHLERİ AYŞE YILDIZ

Okuma süresi 2 dakika

1- Siz tatil tercihinizi bildiğimiz kadarıyla genellikle Bodrum’dan yana kullanıyorsunuz. Ne ifade ediyor Bodrum sizin için?

Hareketli bir tatil mi istersiniz, yoksa kendinizi ve dalgaların sesini dinleyebileceğiniz sakin bir kaçamak mı? Bodrum size ne isterseniz onu verir. Bodrum’a iki yüzlü denilebilir bence. St.Tropez tadında bir tatil hayal edenlerin de adresi Bodrum, dokunulmamış bölgelerin peşinde koşanların adresi de. Herkes için bir seçenek var. İşte Bodrum benim için bu. Hem eğlenebildiğim hem dinlenebildiğim, birbirinden güzel koyları da sakinliği de yaşayabildiğim cennet bölge…

2- Nerede kalıyorsunuz Bodrum’da?

Bodrumda Mivara Otel’de kalıyorum. Son derece özenle yapılmış tesiste sanki evimizdeymişiz gibi rahat bir tatil geçirdik.

3- Yerli ve yabancı turist tarafından yıllardır yoğun ilgi gören Bodrum’un kalabalığı sizi nasıl etkiliyor? Canlılık kattığını mı düşünüyorsunuz, yoksa yorduğu zamanlar oluyor mu?

Yerli ve yabancı turist tarafından yıllardır yoğun ilgi gören Bodrum’un kalabalığı bana her zaman canlılık katmıştır.

4- Bodrum’un iyileştirilmesi gereken yönleri var mı sizce?

Mavi ve beyazın en güzel tonlarının hakim olduğu bu cennet bölgenin en büyük sorunu bence alt yapı. Ayrıca denizin her geçen gün kirlendiği söyleniyor. Kısa zamanda çözüm getirilmesi gereken bu sorunlar bir yana Bodrum doğanın olağanüstü güzelliğini kendinde toplayan bir cennet köşesidir. Cevat Şakir Bodrum için ne güzel söylemiş: Yokuş başına geldiğinde Bodrum’u göreceksin, sanma ki sen geldiğin gibi gideceksin, senden öncekiler de böyleydiler, akıllarını hep Bodrum’da bırakıp gittiler…

5- Bodrum’da yeme-içme ve eğlence önerilerinizi alabilir miyiz okurlarımız için?

Bu yıl Bodrum’da birçok yeni beach açılmış. Juju ve Xbeach favorilerim arasında. Ayrıca Ulus 29’da yediğimiz yemekler çok lezzetliydi. DJ nefis müzikler çalıyordu, son derece hoş bir ambiyans yakalanmıştı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: