Başa Dön

Taco Hut

blank

Taco Hut

Okuma süresi 2 dakika

Meksika yemeği dendiğinde akla ilk gelen Taco, başta Amerika olmak üzere tüm dünyaya yayılmış, son derece sevilen ve tüketilen bir yemektir. Tortilla içinde et veya tavuk ile birlikte sebzelerin baharatlarla harmanlanmasıyla nihai ve olağanüstü lezzetine kavuşur.

Yıllar önce Ankara’da açılan ve kapanan bir-iki Meksika lokantasının ardından bu yemek kategorisi uzun yıllar boş kaldı. Nihayet, bu eksiğin 12 Haziran’da Tunalı Hilmi Caddesi’nde açılacak olan Taco Hut ile giderileceğini büyük memnuniyetle söylemeliyim. Amerika’da büyük bir zincir olan Taco Hut’ın, Türkiye’de ilk restoranını Ankara’da açacak olması ve büyüme planları yapması biz Ankaralılar için son derece sevindirici…

Taze malzemelerle yapılan yemeklerde lezzet ve doğallığın ön planda tutulması işletmenin temel prensibi… Bu anlamda orijinal reçetelere çok sıkı bağlılık gösteriyorlar. Dondurulmuş ürün ve katkı maddeleri kullanmıyorlar.

Taco Hut menüsü, kahvaltı tacoları ile başlıyor. Yumurtalı, sosisli ve etli tacoların, yumurta sever bir toplam olan bizlere çok uzak gelmeyeceğini ancak değişik bir kahvaltı alternatifi sunacağını düşünüyorum.

Ana yemeklerde taco çeşitleri, burritolar, fajitalar, tortalar hepimizin aşina olduğu lezzetler olsa da Taco Hut yorumu ve lezzet farkını hep beraber göreceğiz.

Tatlılarda ise çikolatalı taco gerçekten benim çok beğendiğim, yepyeni bir lezzet. Gerçek bir şehir efsanesi haline gelebilir. Bu dediğimi not almanızı tavsiye ederim!

Uygun fiyatları ve merkezi konumu ile de avantaj sahibi olan Taco Hut, Ankara’nın gastronomi dünyasına olmayan bir rengi getirecek. Gece 02:00’a kadar açık olması da geç saatlerde sınırlı kalan yemek seçeneklerine harika bir alternatif olacak.

Kendilerine, şimdiden hoş geldin diyor ve başarılar diliyorum.

Afiyet olsun Ankara…

Taco Hut
Tunalı Hilmi Caddesi No:91/69 Kavaklıdere
Telefon : 312 – 339 39 39
www.tacohut.com.tr

Oburcan
www.oburcan
oburcan@oburcan.com

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: