Başa Dön

Şehrin Merkezinde Keyifli Tatil Grand Hyatt Istanbul

Şehrin Merkezinde Keyifli Tatil Grand Hyatt Istanbul

İstanbul’un merkezindeki konumuyla şehri keşfetmek isteyen misafirlerin ilk tercihleri arasında yer alan Grand Hyatt Istanbul’un Genel Müdürü Rufat Babayev, hizmet ilkelerinden bahsederek MAG Okurlarını oteli deneyimlemeye davet ediyor…

Grand Hyatt Istanbul, İstanbul’un merkezi bir konumunda bulunuyor. Misafirlerinize şehrin tarihî ve turistik mekânlarına kolay erişim sağlayan bir konumda olmanın avantajları neler?

Grand Hyatt Istanbul gerçekten de şehrin kalbinde yer alıyor, merkezî konumuyla şehrin tüm güzelliklerine kolay ulaşım imkânı sunuyor. Boğaz’a, şehrin tarihî yarımadasına, en güzel alışveriş noktalarına, özetle her yere rahatlıkla ulaşım sağlayacak şekilde tam merkezde yer alıyor. Hyatt’ın köklü bir marka olması ve genelde bulunduğu şehirlerde en merkezî konumlarda yer alması bilinçli bir tercih elbette, bu nedenle şehri keşfetmek isteyen misafirlerin ilk tercihleri arasında.

Misafirlerimizin gerek turistik amaçlı, gerekse iş toplantıları, kongreler ya da sağlık tedavileri için yaptıkları seyahatlerde konaklamaları için stratejik bir noktada yer alıyoruz, böylelikle hem zamandan tasarruf edip hem de konforlu bir tatil geçirmiş oluyorlar. Konumumuzun yanı sıra, keyif alacakları hizmetlerle de konaklama deneyimlerini zenginleştiriyoruz. Misafirlerimiz; şehrin tam ortasında, adeta bir sürpriz sunan, mevsime göre manolyalar ve mor salkımlarla bezeli geniş bahçemiz ve içerisinde yer alan açık havuz, tenis kortu, restoranlar ve yeşil alanlarda şehrin yoğunluğundan uzaklaşarak tatilin keyfini çıkarabiliyorlar.

Misafirlerinizi ağırlarken ve ihtiyaçlarıyla ilgilenirken nasıl bir misafirperverlik anlayışı benimsiyorsunuz?

Misafirlerin kapıdan içeri girdiği andan itibaren özenle karşılanması ve tüm konaklamaları boyunca keyifli bir deneyim yaşaması için birçok dokunuş yapıyoruz. Departmanlarımız ve deneyimli ekibimiz, kişiselleştirilmiş hizmet anlayışıyla konforlu bir ortam sunuyor. Bu özeni otelin her noktasında, lobiden restoranlara, Gaia SPA & Fitness Centre’dan odalarımıza kadar her yerde görmek mümkün. Misafirlerimize sunduğumuz bu deneyimi sanatla da destekleyerek, onları “Grand Art” kapsamında farklı sanatçılarla ve eserlerle buluşturuyoruz. Sergilerimiz değiştiği için farklı konaklamalarında yeni sanatçılarla ve eserlerle tanışma imkânı da buluyorlar. Bu mutlu ve memnun ayrılışlar birçok farklı platformdan gelen yorumlarımıza da yansıyor. Misafirlerimiz için severek hatırlayacakları hikâyeler yaratmak ekip olarak en önem verdiğimiz konu.

Otelinizi diğer konaklama seçeneklerinden farklı kılan benzersiz özellikleri veya hizmetleri neler?

Hyatt markasının insana değer veren yaklaşımı, güvenli ve rahat hissettiren ortamı hem ülkemizden hem yurt dışından gelen misafirlerimize konforlu bir konaklama duygusu yaşatıyor. Grand Hyatt Istanbul’da tüm misafirlerimiz kendilerini huzurlu hissedecektir. Öne çıkan bir diğer özelliğimiz de saklı bahçemiz ve sanata olan bakış açımız. Şehrin bu kadar merkezinde ve kolay erişimli olup, bir o kadar da rahatlatıcı bir bahçe, açık havuz sunuyor olması, misafirlerde sürpriz etkisi yaratıyor. Peyzajı ile adeta rahatlatıcı bir Zen bahçesi duygusu veriyor. Deneyimli ve tutkulu ekibimiz yine markamızı farklı kılan özelliklerden. Sektörümüzde en büyük farkı yaratan unsur, işini sevgiyle yapan çalışanlar; biz de ekibimizde bu ruhu yakaladığımız için şanslıyız.

Otelinizin misafir profili hakkında neler söyleyebilirsiniz?

Otel misafirlerimizi ağırlıklı olarak dünyanın birçok noktasından gelen iş insanları ve aileler oluşturuyor. Daha cazip imkânlar ve ayrıcalıklar sunan Hyatt markasının üyelik programı olan World of Hyatt üyeleri de konaklama için Grand Hyatt Istanbul’u tercih ediyor. Konaklayan profilimizin önemli çoğunluğunu sürekli misafirler oluşturuyor, bu da  aldıkları hizmetten memnun olduklarının göstergesi olduğu için bizi çok mutlu ediyor. İş insanları çok seyahat ettikleri için, ev konforu sunan otelimizi özellikle tercih ediyorlar. Sakin tasarımı ve renkleriyle konfor arayan misafirlerimiz kendilerini rahat hissediyor. Her sene yeniliklerle sunduğumuz yeme-içme deneyimi, özel bakımları ile çok sevilen ve müdavimlerini yaratan SPA’mız, otelin her alanına yayılan sanat eserleri misafirlerimizin devamlı ziyaretlerine sebep oluyor.

Grand Hyatt Istanbul, restoranları ve yemek deneyimleri konusunda misafirlerine neler sunuyor?

Grand Hyatt Istanbul’da birçok farklı gastronomik deneyim yaşayabilirsiniz.  Ana restoranımız olan “34” gün boyu Türk, Akdeniz ve Uzak Doğu mutfaklarından örnekleri özenle hazırlanmış modern sunumlarla hazırlıyor. Havuz başı restoranımız olan Gazebo’da İspanyol, İtalyan ve Türk mutfaklarının sevilen lezzetleri ve imza kokteylleri çok tercih ediliyor. Sadece yaz aylarında açık olan Grasidi Gastro Garden ise Türk ve Yunan mezelerini, yemeklerini ve tatlılarını yeşillikler içindeki mükemmel konumunda sunuyor. Menüye uygun müzikler ise bu deneyimi daha da keyifli hale getiriyor.

Tüm MAG okurlarını ödüllü Executive Chef’imiz Yusuf Gülyiyen ve mutfak ekibimizin hem damaklara hem de gözlere hitap eden  lezzetlerini  deneyimlemeye davet ediyorum. 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.