© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Rıfat Çebi’nin Kayak Rotası

Rıfat Çebi’nin Kayak Rotası

İş adamı Rıfat Çebi, yurt dışında İsviçre, Fransa ve son yıllarda İtalya’da ki kayak merkezlerini tercih ediyor…

Türkiye’de kayak için genellikle hangi rotayı tercih ediyorsunuz?

Uçmak gerekmediği için, Türkiye’de Uludağ ve daha çok Kartalkaya’yı tercih ediyorum.

Peki yurt dışında neresi?

İtalya’da Madonna di Campiglo. Milano’ya 2-3 saat mesafede olması sebebiyle oraya gitmeden önce birkaç gün Milano’da vakit geçirip sonrasında rahatlıkla kayak merkezine çıkabilirsiniz. Burası henüz çok bilinen bir yer değil ama pistleri ve restoranları çok iyi bence.

Fiat Chalet, happy hour için mükemmel!

Çocuklarınızla kayak tatili planladığınızda onlar açısından en iyi merkezler nereler oluyor?

Çocuklar kaymaya başladığından beri, kayak programlarını yurt dışında yapmaya başladık. Kayak hocalarının kalitesi ve pistler bunda etkin rol oynuyor. İsviçre, Fransa ve son iki yıldır da İtalya’daki kayak merkezlerini çok beğeniyoruz bu anlamda. Çocuklar için çok güvenli, kayak hocaları oldukça eğitimli. Öğlen yemekleri dahil, çocuğunuzu tüm gün onlara emanet edebiliyorsunuz.

Eğlence hayatı olarak nereler cazip?

Eğlence açısından bana göre en iyisi, Fransa Courchevel.

Kayak kıyafetlerinde hangi markanın ürünlerini tercih ediyorsunuz?

Moncler tercih ediyorum.

Yaz tatili mi kış tatili mi daha mutlu ediyor sizi?

Kesinlikle yaz tatili!

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.