© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Nurettin Özdoğan 2023 Yılı Numerolojik Analizi

Nurettin Özdoğan 2023 Yılı Numerolojik Analizi

Hayatın PUK Kodu ve Hayatın PUK (II) Kodu kitaplarının yazarı Nurettin Özdoğan, 2023 yılının numerolojik analizini yaparak ay ay dünyada beklenen olayları MAG Okurları için işaret ediyor.

Dünyamızın işleyiş ve zaman düzeninde, 2000 yılından başlayarak, hiç kimsenin aklına dahi gelmeyecek hatta zihinsel olarak bile algılamayacağı ve düşünemeyeceği olaylara ve gelişmelere şahit oluyoruz. İlahi gücün ve evrenin işleyişinin tersine yaratılan olgularla sistem değiştirilmeye, devamındaysa sadece belirli seçilmişlerin kontrolünde yeni bir dünya düzeni ve sistem oluşturulmaya çalışılmaktadır. Benimle belki aynı fikirde olmayabilirsiniz, yine de her türlü düşüncenize saygı duyarım. Bildiğim tek bir gerçek var, o da buna hiç kimsenin gücünün yetmeyeceğidir. Seçilmişlerin yapacağı ve yapmaya çalışacakları tek olgu; insan genetiğindeki kodlanmış genel korkuların dışında yeni korkular yaratmak ve düşünce yapılarını istedikleri kodlamalarla yönlendirmektir. Unuttukları ya da düşünemedikleri bir şey var; sonradan yaratılan tüm korkular eninde sonunda yaratılmış iyimserliklerle insanları özüne döndürür.

2023 yılı benim okumalarım ve öngörülerimde; yeryüzünde ve gökyüzünde enerjisel frekansların, negatif enerjilerin ve oluşturulan enerjilerin yoğun olarak hissedileceği bir yıl olacak. Ülkemizin kuruluş tarihine göre benim okumalarım da 15 Ocak’tan itibaren döngü değiştirip yeni bir döngüye geçiş yapmıştır. Döngü değişimleri her zaman sıkıntılı ve zor süreçlere sebebiyet vermiştir. Bu sürecin sonucu; ülkemiz açısından mutluluk ve huzur dolu bir zaman dilimi olacaktır. Ülke olarak yaşadığımız felaketin, kadersel döngü değişiminden kaynaklandığı yüksek bir olasılıktır.

Numerolojik bilgilerime dayanarak; dünyamıza ait 2023 yılı ay okumalarımın öngörüsü aşağıdaki gibidir. (Geleceği sadece Allah bilir. Yazdıklarım, numerolojik okuduklarıma dayalı öngörülerimden ibarettir.)

Ocak: Yeni olguların, olayların, kapıların açılması; liderlik ve güç savaşlarının dışında yenilenme ve aydınlanma ışığı altında insanların maneviyata yönelip hayal dünyalarını genişletmesi, yeni umutlar beslemesinin yanında bilinmeyenlere olan merakının artması.

Şubat: Dışarıdan gelen etkilerle negatif bir ay, ne olacağı belli olmayan bir zaman dilimi, çaresizlik ve umutsuzlukla dolu, kısaca hayatın gri göründüğü bir ay.

Mart: Seçilmişlerin gövde gösterisi; liderlerden birinin maskesinin düşmesi; dünya dışı olguların gündemde olması; iletişim ve sosyal medyada hareketlilik, iletişim ve sosyal alanda ünlü olan birisinin yargılanması ya da negatiflikten dolayı ruh halinin bozulması; iptaller, ötelemeler; belirli ülkelerde fay kırılmaları ve yanardağ uyanışları.

Nisan: Bu yılın en çok ürperdiğim aylarından biri. Sırlarla ve gizemlerle dolu. Benim okumalarım Çin, Ukrayna, Fransa, Kore, dünya genelinde ekonomi alanında daralma; toprak kaymaları, seller, hortumlar, yıldırımlar ve tsunami tehlikesi…

Mayıs: Yaratılan korkuların yeniden gündeme gelmesi ve uygulamaya konulmaya çalışılması; insanlardan saklanan bazı kadim gerçeklerin gün yüzüne çıkması; sistem dışı yaşam hakkında bilgi kirliliği; tren kazaları; yeni seçilenlerin gündemi oluşturması; yeni salgınlar; göksel ateş oyunları; radyasyon sızıntısı; yaratılan korku ve panik senaryoları.

Haziran: Zamanın belirli olgularda geleceğe değil de geçmişe doğru aktığının farkına varılması; manevi duygularda kırılma; sevinç, mutluluk, şans; çıkarılan yangınlar; yoğunluklar; hayal kırıklıkları; tanınmamış isimlerin gündeme gelmesi; yeni icatlar.

Temmuz: Negatif enerjinin evrende pik yaptığı ve yeni enerji frekanslarının dünya üzerinde kendini hissettirmesi; göksel olaylar; nükleer tehdit; toprak hareketleri ve faylarda aktiflik; Afrika ülkeleri için tahıl eksikliği ve kuraklık.

Ağustos: Hiçbir gücün, ilahi gücün ve evrenin gücünün dışında olmayacağı bir sürecin başlaması; bazı ülkelerde su sıkıntısı, göllerin kuruması; gökyüzünde farklı cisimlerin görülmesi; korku, panik havası yaratılması; insanların yalnızlık olgusundan dolayı sorgulama yapması ve ruhsal sıkıntıların son bulmasıyla sevinçli ve mutlu haberler alması.

Eylül: 2000 yılından itibaren başlayan düzenin sıfırlanması ve insanların yeni dönüşümlere zorlanmasına dair konuların gündemi meşgul etmesi; çaresiz gibi görünen ölümcül hastalıkların ilacının bulunması; yeni bulunan değerli madenlerle yakıt alanlarında devrim nitelinde buluşlar.

Ekim: Seçilmiş insanların birbiriyle kavgaları ve bazılarının maskelerinin düşmesi soncunda itibarlarının zedelenmesi (krallıklar); evrendeki gizli geçitlerle ilgili buluşlar; bazı kıta ülkelerinde göksel enerji patlamaları ve radyasyon tehlikesi.

Kasım: Yaratılacak kaoslar; afetler; terör saldırıları hazırlıkları; yanardağlarda hareketlilik; uçak kaçırmaları; yapay zekâ ile oluşturulan insanımsı robotların yaşam alanlarında fark edilmemesi; 2024 yılının fragmanının bir kısmının yaşatılıp sahneye uyarlanması.

Aralık: Kaos senaryolarının yeni sisteme uygulanması; gıda krizinin gündemi oluşturması; enerji sorunları; savaş çığırtkanlıkları; belirli ekonomik tezlerin çürümesi; yeni düzen arayışları ve belirli kesim insanların yüksek bilinç seviyelerine yükselmesi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.