© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Mutlu Müşteriler İçin Çalışmak Elefante Beauty

Mutlu Müşteriler İçin Çalışmak Elefante Beauty

Elefante Beauty kurucusu Güzellik Uzmanı Zeynep Kurt ve işletme ortağı Yardımcı Güzellik Uzmanı Özlem Türkan, gıdı inceltme işlemine değinerek merkezlerinde verdikleri hizmetleri anlatıyor…

Öncelikle kendinizden biraz bahseder misiniz?

Özlem Türkan: On yedi yıldır bu işin içindeyim. Birçok alanda kendimi geliştirdim. İşin uygulama kısmıyla yönetim kısmını iç içe geçirdiğim için bu alanda başarılı olduğumu düşünüyorum. Bu sektörde işi bilmenin yanı sıra, müşteri ile personel kriz yönetimi ve sarf malzeme alırken kazanımın birbirini bütünleyen şeyler olduğunu düşünüyorum. Her yıl meslek okullarından yetiştirmek üzere öğrenci alarak kadın istihdamına da katkı sağlıyoruz. 

Zeynep Kurt: Üç yıl kadar önce, eşimle kurmuş olduğumuz işletmemize bu sene Özlem Hanım’ın da dahil olmasıyla merkezimizi çok daha iyi yerlere getireceğimizden şüphem yok. Müşteri memnuniyeti bizim için oldukça onemli. Danışanlarımızın mutlu bir şekilde ayrılmasını her zaman önemsiyoruz.

Güzellik merkezinizde verdiğiniz hizmetler nelerdir?

Merkezimizde, lazer epilasyon, cilt bakımı, kalıcı makyaj, protez tırnak, kalıcı oje, manikür, pedikür, gıdı kaldırma, lifting, ipek kirpik, bölgesel zayıflama gibi birçok alanda hizmet veriyoruz.

Müşteri memnuniyeti noktasında neler yapıyorsunuz? 

Kişiye özel ve sonuç odaklı çalışıyoruz. Kaliteli ve ünlü markaların ürünlerini kullanarak, müşterinin bütçesine odaklı ilerleyerek ziyaretçilerimizin merkezimizden mutlu ayrılmaları için çalışıyoruz.

Gıdı inceltmede kullandığınız teknoloji veya teknik nedir? 

Gıdı inceltme uygulamalarında magic slim uyguluyoruz. Yine, hdryamaster makinemizin lifting başlığı ile serum eşliğinde sıkılaştırma ve kaldırma da yapıyoruz.

Gıdı inceltme uygulamasında süreç nasıl ilerliyor?

Magic slim ve hdryamaster cilt bakımı makinemizin lifting başlıkları ile serum eşliğinde sıkılaştırma ve kaldırma yapıyoruz. Ortalama yirmi dakika sürüyor ve on seans sonrasında eğer kas yapısı kaybedilmemişse, işlemimiz yüzde seksen oranında bir yıla yakın kendini götürüyor. İşlem bitiminde günlük yaşamda yapması gerekenleri söylüyoruz. Bu sürece dikkat edildiğinde daha uzun kullanım elde edilebiliyor. 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.