© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Muhteşem Yılbaşı Sofraları-Bercis Açıkalın

Muhteşem Yılbaşı Sofraları-Bercis Açıkalın

2001 yılında iç mimari tasarım ve uygulama hizmetleri vermek için kurulan Planmim Design’ın ortaklarından Bercis Açıkalın’ın
yılbaşı için hazırladığı “Bereket Masası”na konuk olduk. Türk-Anadolu çizgilerini
göz ardı etmeden Hindistan’dan esinlenilerek yaptığı masa göz kamaştırıcı güzellikte…

 

Yeni yıl sizin için ne ifade ediyor?
Yeni yıl benim için bereket, bolluk, sağlık, huzur, şans, başarı, mutluluk demek…

 

Unutamadığınız çok özel bir yılbaşı anınız var mı?
Ailecek üçümüzün, hep birlikte çok eğlenerek geçirdiğimiz 2009 yılbaşı akşamı bizler için unutulmaz bir anıdır.

 

Yılbaşı sofrasında olmazsa olmaz dediğiniz ya da şunu çok severim dediğiniz bir şey var mı?
Rus salatası, içli pilav, hindi ve tabi ki nar yılbaşı soframızın olmazsa olmazlarından.

 

2012’ye nerede ve nasıl girmeyi planlıyorsunuz?
Ortaklarım Ayça Bayar ve Sedat Seyhan ile birlikte birimizin evinde ailelerimizle geniş çaplı bir parti düzenleyerek 2012’nin şans, sağlık, mutluluk ve bolluk getirmesini dileyerek girmeyi planlıyoruz.

 

Masanızın ismi, konsepti ne olsun?
Son olarak Hindistan Yeni Delhi’de bir ikametgahın iç mimari ve uygulama projesini yapmak üzere Hindistan ziyaretlerimiz oldu. Bu yılki yeni yıl masamıza da bu seyahatlerin etkilerini taşıdık. Taşıdık derken bugüne kadar dikkatle üzerinde durduk. Günümüz Türk-Anadolu çizgilerini göz ardı etmeyerek bakır antik işçiliklerimizden yararlandık. Kullandığımız renkler ise; dünyada ve ülkemizde bu yıl ki gözde renklerdir. Masamızın ismi ise “Bereket Masası.”

 

[nggallery id=741]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.