© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Modern ve Lüks Dokunuşlar JFB Studio Di Design

Modern ve Lüks Dokunuşlar JFB Studio Di Design

JFB  Studio Di Design kurucusu Jale Funda Berksoy, Kuzu Effect’te bulunan özel bir rezidans için tasarladıkları projesinin uygulama aşamalarını, dairede kullandıkları yumuşak tonlar ve doğal malzemeler ile şıklıktan ödün vermeden oluşturdukları modern ve lüks tasarım çizgilerini MAG Okurlarına anlatıyor…

Büyük bir heyecanla başladığımız bu projemizde; Soyer Holding Şirketler Grubunun sahibi Ahmet Soyer için Kuzu Effect’e özel olarak eşsiz bir rezidans dairesi tasarlıyoruz. Tüm detayları ile JFB Studio Di Design tarafından tasarlanan ve uygulama aşamasını üstlendiğimiz projemizde anahtar teslim hizmet vermekteyiz.

Soft tonlar ve doğal malzemeler ile, şıklıktan ödün vermeden, modern ve lüks bir tarzda ortaya çıkan tasarımda konforu da ön planda tuttuk.  Özel göl ve orman manzaralı rezidansımız; şömine ile tasarlanmış keyifli bir yaşam alanı, mutfak, iki adet yatak odası, giyinme odası ve çalışma odası olarak bölümleniyor. Tüm tasarımlarımız kişiye özel olmakla beraber fonksiyonel olarak bir amaca hizmet ediyor.

Tavan yüksekliği ve kullandığımız aynalar ile mekânda hacmi artırarak ferahlığı sağlamayı amaçladık. Özel olarak hazırlattığımız doğal ahşap kaplamalarımız, deri, keten kumaşlarımız ile sıcaklığı yakalarken, ara ara kullandığımız pirinç detaylı malzemelerimiz ile mekâna lüks bir dokunuş yaptık.

JFB Studio Di Design olarak projelerimizde son dokunuşumuz olan aksesuar, aydınlatma, perde, halı gibi tamamlayıcı ve şık dekoratif parçalarımızı seçerken büyük bir titizlikle ve özenle, önemli markalarla ortak çalışmalar yürütüyoruz. Tasarım çizgimize bakıldığında lüks bir otel konsepti ile ev sıcaklığını harmanlayarak şehrin önemli bir lokasyonunda şık bir rezidans projesi sunuyoruz. 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.