© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Mehmet Köymen Haute Couture

Mehmet Köymen Haute Couture

Haute couture tasarımlarıyla ve sosyal sorumluluk projeleriyle gündeme gelen, dünyaca ünlü isim Mehmet Köymen harikalar yaratmaya devam ediyor. Herkesin beğenisini toplayan Mehmet Köymen’in tasarımları MAG sayfalarında sizlerle…

Mehmet Köymen Kimdir ?

1971 yılında İstanbul’da doğan ünlü tasarımcı Mehmet Köymen, moda hayatına 1990 yılında Hürriyet Gazetesi ve Elele Dergisinde moda editörü olarak giriş yapmıştır.

Gazeteciliğe başladığı ilk yılında Yıldırım Mayruk ve Cemil İpekçi ile bir röportaj sırasında tanışarak kendi hayatındaki dönüm noktasını oluşturmuş ve kendilerinin destekleriyle Teşvikiye’de ilk atölyesini açmıştır. Daha sonra başarıları art arda gelmiş ve adını moda dünyasında duyurmuştur.

İlk couture defilesini 1990 yılında Vizon Show bünyesinde, aralarında Zuhal Yorgancıoğlu, Cengiz Abazoğlu gibi isimlerin de bulunduğu on üç tasarımcı ile birlikte gerçekleştirmiştir.

1991 yılından bu yana Best Model Of The World Türkiye elemelerine ve Vizon Show defilelerine dört kez katılarak koleksiyon sergilemiştir.

1999 yılından bu güne kadar sosyal sorumluluk bilinciyle birçok defile gerçekleştirmiş ve hala da sosyal sorumluluk projeleriyle adını sıkça duyduğumuz Mehmet Köymen 2011-2012 Sonbahar/Kış couture dikiş koleksiyonu defilesi 28 Şubat 2012 tarihinde Lions Alzhemier projesi yararına Evoria sponsorluğunda The Ritz Carlton Hotel’de sunulacak.

[nggallery id=932]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.