© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Lüks Konaklamada Yeni Soluk The Alp Inn Suit

Lüks Konaklamada Yeni Soluk The Alp Inn Suit

Alptekin AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Aydın Alptekin ve şirketin turizm yatırımlarıyla ilgili projelerinde görev alan Özlem Alptekin, lüks konaklama anlayışıyla yola çıktıkları The Alp Inn Suit projesinde hedeflediklerini ve konseptlerini MAG Okurlarına anlatıyor.

Kendinizden kısaca bahseder misiniz?

Aydın Alptekin: 1963 Erzincan, Çayırlı doğumluyum. İlk, orta ve lise eğitimimi Erzincan’da tamamladım. Eskişehir Üniversitesi İşletme bölümünü bitirdim. Çalışma hayatına lise yıllarında atıldım. Halen onursal başkanımız sayın Mehmet Alptekin’in kurmuş olduğu Alptekin AŞ’nin Yönetim Kurulu Başkanlığını sürdürmekteyim. 1998 yılında Özlem Alptekin ile evlendim; üç kız, bir erkek çocuk sahibiyim.

Özlem Alptekin: 1969 İzmir doğumluyum. İlk, orta ve lise eğitimimi İzmir’de tamamladım. Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesini bitirdim. 1998 yılında Aydın Alptekin ile evlendim. Elif, Ege, Esra adında üç kızım, Mehmet adında bir oğlum var. Alptekin AŞ’nin turizm yatırımları ile ilgili projelerinde görev almaktayım.

Alptekin İnşaat hangi alanlarda faaliyet gösteriyor? Uzun veya kısa vadede yeni yatırımlarınız olacak mı?

“Rekabet ortamında hayatta kalmak, yüksek kalite ve yüksek verimlilikle mümkündür.” ilkesini benimsemiş ekibimizle, Türkiye’nin birçok ilinde barajlar, göletler ve sulama tesisleri yaptık, yapmaya devam ediyoruz. Asıl çalışma alanımıza ilaveten enerji, akaryakıt ve turizm sektörlerinde de hizmet vermekteyiz. Turizm hayatına İzmir Ürkmez’de açtığımız bir butik otel ile başladık. Ankara ile devam ettiğimiz bu yolculuk, yakın bir tarihte, memleketimiz olan Erzincan yatırımlarımız ile taçlanacak. Erzincan’da başladığımız GES Santrali projemiz, İzmir’de çok yakın bir tarihte başlayacağımız SERA GES projesi ile ciddi bir yatırıma dönüşecek. Sahibi olduğumuz akaryakıt istasyonlarımız için de sürekli bir yenileme çalışması içerisindeyiz.

The Alp Inn Suit hakkında bilgi verir misiniz? Hizmet konsepti nedir? Nasıl bir yol haritası izliyor?

Tüm çalışma hayatımız içerisinde belki de bizi en çok heyecanlandıran projemiz The Alp Inn Suit oldu. Lüks konaklama anlayışı ile yola çıktığımız bu projede, misafirlerimizi ev konforunda ağırlamak için, en ince detayları hesaplayarak bir tesis yaratmak istedik. Alışılagelen şehir otelleri kalıbından farklı bir deneyim sunmayı vadettiğimiz otelimizde, dingin ve samimi bir atmosfer ile misafirlerimizi ağırlamaktan büyük bir keyif alacağız.

Şehir merkezinde, ev konforuyla hazırlanan üç ayrı oda tipi ile, modern ve şık çizgilerle tasarlanan odalarımızda, kahvaltı, ücretsiz Wi-Fi erişimi, çay ve kahve setleri, mini bar ve oda servisi hizmeti sunmaktayız.

Hedeflediğiniz müşteri portföyü nedir?

Ankara’nın en prestijli noktalarından birinde bulunan otelimiz; bakanlıklar, elçilikler ve TBMM’ye yakın konumundan dolayı başkente yolu düşen iş insanlarını ağırlamak için kapılarını açıyor. Hedefimizde, tüm bu olanaklardan yararlanmak isteyen yurt dışı ve yurt içi misafirlerimiz bulunmaktadır.

Ziyaretçilerinize hangi ayrıcalık ve avantajları sunuyorsunuz? The Alp Inn Suit farkı nedir?

The Alp Inn Suit farkıyla, teras katında bulunan roof barımızda günün yorgunluğunu çıkarabilecekleri, dünya mutfağı lezzetlerini tadımlayabilecekleri, özenle seçilmiş detaylara sahip, canlı müzik eşliğinde dinlenebilecekleri seçkin bir ortam sunmaktayız. Otelimizin alt katında da, yorucu bir günün ardından rahatlamak ya da güne zinde başlamak isteyen misafirlerimiz için spa hizmetleri vermekteyiz. 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.