Başa Dön

Konfor ve Görsel Memnuniyetin Adı

blank

Konfor ve Görsel Memnuniyetin Adı

“Serkan Kızılbayır ile Yan Koltuk” sohbetlerinin konusu bu kez, son yılların en çok konuşulanlarının başında gelen inşaat sektörü. Sektörün başarılı temsilcilerinden Aslan SC Lion İnşaat’ın CEO’su Sebahattin Aslan, hem firmasına hem sektöre yönelik merak edilenleri, projelerini ve yatırımlarını Serkan Kızılbayır’ın sorularıyla MAG Okurları için yanıtladı.

Sizi kısaca tanıyabilir miyiz?

Diyarbakır’ın Kulp ilçesinde doğdum. Evli ve yedi çocuk babasıyım. Otuz bir yıldır inşaat sektöründe  yer almaktayım. Çalışmaktan ve özellikle hem sosyal yaşantımda hem de ticari işlerimde doğru işler yapmaktan zevk alan biriyim.

Aslan SC Lion’un hikâyesini kısaca anlatır mısınız?

2007 yılında aile şirketi olarak kurduğumuz Aslan SC Lion İnşaat, zaman içerisinde sektörde öncü bir firma haline geldi ve şimdi de istikrarlı büyümesini devam ettiriyor. Amacımız, geleceğe yatırım. Bu hedefle daha iyi bir yaşam için konfor ve kalitenin bir arada buluştuğu ideal şartlarda projeler inşa ederek, insanlara hizmet ediyoruz. Yine insanlara en yüksek faydayı sağlayarak öncülük yapan; güvenilir ve tecrübeli bir firma olarak faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Bu düşüncede yıllar boyu sektöre ve ülkemize hizmet vermeye devam edeceğiz.

Peki, Aslan SC Lion olarak ne tür projelerde yer alıyorsunuz?

Dediğim gibi, “insani yaşam standartlarını yükseltmek” gibi bir hedefimiz var ve bunu çok  iyi yapıyoruz. Bunu yaparken de kaliteden ve standartlardan ödün vermeden, müşteri memnuniyeti ilkesini üst düzeyde tutma bilinciyle, donanımlı konut ve ticari projeler yapıyoruz. Özetle yaptığımız işler ve projeler için “konfor ve görsel memnuniyetin bir arada olduğu huzur dolu projeler” bizi tanımlıyor diyebiliriz.

Projelerinizde, alıcıya sunduğunuz en önemli fayda ve diğer firmalardan sizi ayıran nedir?

Tüm projelerimizde; kaliteli, prestijli, konforlu, çağdaş ve modern butik projeler yaratmanın yanı sıra, satış sonrası müşteri memnuniyeti ilkesi, bizim açımızdan önemli fark yaratmaktadır. Ayrıca sektörde uzun yıllar istikrarla sürdürdüğümüz faaliyetlerimiz müşteri açısından da pozitif yönde bir fark oluşturmaktadır.

İnşaat sektöründe şu anki durum nedir?

İnşaat sektörü gelişmeye zaman içerisinde olduğu gibi devam etmektedir. Bu gelişim ve değişimin devam edeceğini düşünüyorum.

Gayrimenkule yatırım yapmak isteyen kişilere tavsiyeniz nedir?

Gayrimenkul, olabilecek en doğru yatırım planlarının başında geliyor. Doğru firma, doğru lokasyon, doğru proje tercihleri yapıldığında amaçlanan kazanç mutlaka sağlanacaktır. Karar verildiğinde ve planlama yapıldığında erken zamanda yapılan her yatırım doğru olacaktır.

Aslan SC Lion olarak hazırlıklarını yürüttüğünüz diğer projeleriniz nelerdir?

Devam eden projelerimiz; Yaşamkent sınırları içerisinde Lion 114 konut projesi, Lion City konut projesi, Lion Sidelya Villa projesi ve Bağlıca’da Lion İş Merkezi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.