Başa Dön

Kente Değer Katan Projesiyle Zeray İnşaat

Kente Değer Katan Projesiyle Zeray İnşaat

Yenilikçi bakış açısıyla gayrimenkul sektörüne farklı bir soluk getiren Zeray İnşaat’ın Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Aytül Ayhan, Esimesgut’ta inşasına başlanan Zeray Future Deluxe City projelerinin öne çıkan özelliklerini MAG Okurlarına aktarıyor…

 

Öncelikle, Zeray Future Deluxe City’nin sizin için önemi nedir?

Bugüne dek hayata geçirdiğimiz tüm projelerimizde, yenilikçi bakış açımızla, Zeray ailesi olarak; gayrimenkule farklı bir soluk getirmenin gururunu yaşadık. Future Deluxe City’nin bizim için anlam ve önemi oldukça yüksek, çünkü firmamız bu projeyle başkente adım attı. Bugün kırkıncı projemiz olan Zeray Future Deluxe City’yi sizlere tanıtmaktan büyük mutluluk ve heyecan duyuyorum.

Projenizin konseptinden de bahsederek özelliklerini anlatır mısınız?

Ankara’daki ilk projemiz olan Zeray Future Deluxe City’de; taç şeklindeki sıra dışı ve görkemli bir mimari tasarımla ilerledik. Yirmi bin metrekare alan üzerine, dört blokta üç yüz otuz sekiz bağımsız bölüm olarak tasarlanan projemizde; yüz on yedi metrekareden başlayarak iki yüz seksen metrekareye varan kullanım alanına sahip, 1+1’den 5+1’e kadar daire seçeneklerimiz bulunuyor.

Konutlardaki tüm cepheler, manzaranın keyfine doyasıya varılabilmesi için boy camlarla tasarlandı. Zemin kat ve bahçe katlarında; daireye özel, keyifli, doğal bahçe kullanım alanları bulunuyor. Ara katlardaki dairelere, mimarisi ile bütünleşen estetik balkon alanları eşlik ediyor. Blokların en üst katında ise daireye özel havuz ve teras kullanım alanlarının bulunduğu “penthouse” deneyimiyle de modern ve lüks bir yaşama olanak sağlıyor.

Future Deluxe City’nin sunduğu ayrıcalıklardan bahseder misiniz?

Tüketim anlayışının her gün hızla değiştiği günümüzde artık konut sayıları yeterli gelmiyor. Geliştirdiğiniz projede mutlaka fark yaratmanız gerekiyor. Bizler de bu prensiple ilerleyerek, proje tasarımına başlarken bir önceki projemizin mutlaka üzerine çıkarak, çıtayı hep en yukarıda tutmayı hedefliyoruz. Bu nedenlerle projemiz, benzerine rastlanmayan göz alıcı dış tasarımının yanında daire içinde müstakil hayatın yaşanabileceği, nitelikli konut anlayışının çok üzerinde geliştirildi.

Projeye özgü olarak daire içlerinde yer alan hamam ve saunasından, el işçiliği estetik tavan detaylarıyla, benzerine rastlanmayan ahşap uygulamaları ve malzeme seçimlerine kadar her detay titizlikle düşünüldü. Cafe lounge, spa havuzu, kapalı sosyal tesis, spor, hobi ve dinlenme alanlarıyla birçok sosyal donatıya yer verilen projemiz, yaşama artı değer katıyor.

Proje teslimatını 30 Haziran 2024 tarihinde gerçekleştirmeyi planlıyoruz. Her projemizde olduğu gibi, proje satışlarımızın, teslimatlarından önce tamamlanacağını ön görüyoruz.

Projenize Etimesgut’u seçmenizin nedeni nedir?

Ankara’da son yıllarda bölgeye yapılan kamu yatırımlarıyla beraber Etimesgut, Bağlıca’ya doğru hızlı bir akış seyrediyor. Satış verilerine baktığımızda Etimesgut ilçesinin konut satışında ilk sıralarda yer alması bu durumu destekliyor.

Bizim bu bölge özelinde çok sayıda proje geliştirmemiz ve önümüzdeki yıllarda bu ivmenin artarak sürecek olması da bölgeyi önemli bir yatırım ve yaşam sahası haline getirecektir.

Buket Aydın moderatörlüğünde basın lansmanımızı gerçekleştirdik. Etimesgut bölgemiz her geçen gün özellikle kamu yatırımlarıyla öne çıktığı için bu bölgede bir merkez olacağını düşünüyoruz. Gerçekten çok heyecanlıyız. Bu projenin Etimesgut’a ve başkentimize değer katacağına inanıyoruz. Bu, projeye lansman öncesi gösterilen talepten de açıkça görülüyor. Ben bu projenin yapılması sırasında her safhada emeği geçen herkese şimdiden teşekkür ediyor, projenin Ankara’ya ve Etimesgut’a hayırlı olmasını diliyorum.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.