Başa Dön

Kampuss Akademi ile Mutluluk Çok Yakında

blank

Kampuss Akademi ile Mutluluk Çok Yakında

Okuma süresi 6 dakika

Herkesin kendine kızdığı dönemler, sürekli sorularla boğuştu anlar olmuştur. Kampuss Akademi birbirinden önemli eğitmenleriyle hayatınıza en güzel yönü vermenizi sağlıyor. İş yerinizde, özel hayatınızda ya da okulunuzda istediğiniz her şey Kampuss Akademi ile gerçek oluyor… Eğitmen Zübeyde Durmaz ile hoş bir sohbet gerçekleştirdik, Kampuss Akademi’nin insanlar üzerindeki faydalarını konuştuk… 

Öncelikle Kampuss Akademi’nin kuruluşundan bahseder misiniz? Nasıl bir yol izleyerek bugünlere geldiniz?

Her şey kendimizi keşfetmekle başladı… Uzun ve farklı bir yoldu bizimkisi. Yüksek topuklarıyla maraton koşan kadınların hikayesi, emeği ve başarısıdır KAMPUSS AKADEMİ…

 

Hayatım bir yerlerde akıp gidiyor, mutlu muyum, başarılı mıyım, eksik olan ne var, sürekli neyi sorguluyorum, neden hep beni buluyor gibi sorular sizlerin de zihninden zaman zaman geçiyordur. Herkesin belirli konularda kendisine kızgınlıkları vardır… Ben her şeyi itiraf ettim kendime, “Bu olmak istediğim ben değil!!! O zaman önce kendimi değiştirmem gerekiyor” diyerek başlattım süreci. Bencil olmadığım hatta paylaşmanın verdiği büyük haz ile karşınızdayım şimdi…

 

Hayatımız, yönetmenin bizzat kendimizin olduğu bir tiyatro sahnesidir. Eğer sahne değişiyorsa “Biz” istediğimiz içindir. Biz sahnemizin nasıl olmasını istediğimize karar verdik, yönetmek ve sonuçlarında kendimizi alkışlamak en muhteşemi.

 

Belirli hedefleriniz var mı, yapmak istedikleriniz neler?

Her şey düşünceden doğar yasasını profesyonelce insanlara anlatarak, kurumsal bir yapıda insanların kendi değerlerini, kendi değişimlerini ve kendilerindeki gücü fark etmelerini sağlamak en büyük hedefimiz. İnsanın varoluşu mucize ile başlar ve mucizeler ile devam eder, lakin bunun farkında olan çok azdır.

 

Tasarım, zihinde canlandırılan biçimdir. Bu tasarım, zihinsel süreçlerin kullanımını ön plana çıkmaktadır. Kişisel Gelişim Tasarımcıları’nın, tasarımların en farklılıklarını buldurma, hayal kurdurma, sorgulatma, yaratıcı düşündürme, eleştirel düşündürme, akıl yürütmelerini sağlamak gibi üst düzey zihinsel süreçlerini tasarım yapmada önemli bir yeri vardır. Bu farkındalığı sağlayarak gelişimin ve değişimin öncüsü olmayı istiyoruz.

 

Diğer kurumlardan farklarınız neler? Öncelikleriniz ve ilkeleriniz var mı?

“Ne istediklerini ve ne yaşadıklarını” kendi istekleri doğrultusunda gerçekleştirdiklerinin farkına varmalarını sağlıyoruz. Bunu etik değerler çerçevesinde, kurumsal, güvenilir, doğru ve net bilgilerle yapmayı planlıyoruz. Birçok kişi bu işi bireysel ya da firma olarak yapmaktadır. Gözlemlediğimizde “ego”larımızdan ve ticari kaygılardan uzak olmamız gerektiğini fark ettik. Bu durum insanların güvenlerini kaybetmelerine neden olmaktadır.

 

Güven kaybı kişinin en önemli kazancını kaybetmesi bununla birlikte zamanını ve parsını kaybetmesi demektir.

 

Dürüst ve iki tarafı da güven içine alan bir yapıya sahibiz, insanların verebilecekleri sadece paradan ibaret değildir. Akılları, yetenekleri ve içtenlikleri en büyük kazançtır.

 

Verdiğiniz hizmet ve eğitimlerden bahsedecek olursanız…

Dünya ve Türkiye gerçekleriyle birebir örtüşen eğitimleri kendi alanlarında profesyonel olan eğitimci kadromuz ile gerçekleştiriyoruz.

 

İş dünyasının hızla değişen dinamiklerini takip etmek, değişikliklere ayak uydurmak, kurumunuzun pozisyonunu piyasa şartlarına göre doğru konumlandırmak ancak eğitimli, kendisini sürekli geliştiren ve doğru yönde motive edilmiş yöneticiler ve çalışanlarla sağlanabilir.

 

Eğitimlerimiz genel katılıma açık bireysel eğitimler ve talep üzerine gerçekleştirilen kurumsal eğitimler olarak ikiye ayrılıyor. Aynı zamanda  İhtiyaç duyulan eğitim konularının belirlenip, çalışanlarınıza ve kurumunuza özel bir programı kapsayacak şekilde yapılan eğitimlerimizde bulunmaktadır.

 

İnsanların hayatında fark yaratıyoruz. Beraber çalışacağımız her kurum için heyecan duyuyoruz. Çalışanlarına yatırım yapan kaliteli bir şirketin sizce de bu farkı yaşaması gerekmez mi? Daha da şanslı, daha da başarılı, daha da mutlu ve daha da muhteşemi yaşamak istemez misiniz?

Sizleri bekliyoruz!

 

Daha çok kimlerle çalışıyorsunuz? Bu eğitimlerde nasıl bir yol izliyorsunuz?

Kamu kurum ve kuruluşlarına, özel sektör firmalarına, tüm üniversitelere, devlet ve özel okullara, bireylere eğitim danışmanlığı yapıyoruz. Bilimsel ve sosyal yaklaşımlarla çözüm önerileri üretiyoruz. Bilgi, gelişim ve iletişimi referans alarak hizmet verdiğimiz kurumların organik yapısına ve kurum kültürüne uyumlu eğitim programları düzenliyoruz. Tüm Kurumların iç eğitimlerini düzenleyip, takip sistemimiz ile eğitim alan kurum çalışanlarının gelişme sürecinin sürekli takibini sağlıyoruz.

 

Kariyer Merkezi’mizle de tüm öğrencilerin öğrenim hayatları boyunca uzman kadromuzla kariyer planlamalarını gerçekleştiriyoruz. Başarılarını, ilgi alanlarını, kaygılarını, sosyal hayattaki yerlerini, okul seçimlerini, yurt dışı eğitimlerini, öğrenci, veli, okul, öğretmen işbirliği ile yapılandırıyoruz.

 

Önümüzdeki zamanlar için planlarınız nelerdir?

Düşünce alanı bir tür bilgi okyanusu gibidir. Okyanusun bir damlasındaki değişim diğer tüm damlaları uyarır. Eğitim ve Kişisel Gelişim aşamalarında Okyanus olmayı planlıyoruz.

Özellikle sosyal projemiz olan Çocuk Esirgeme Kurumu çatısı altındaki çocuklara bu eğitimleri vermek. Bu çocuklarımızın önce kendilerini sevmeleriyle başlamak ve ulaştıkları yerleri görebilmek en önemli planlarımız arasında. Einstein şöyle der; Tanrı Zar Atmaz!

 

Hayatlarınız için zar atmadan, bu farkındalıkla kendi sahneleriniz başarılı yönetmenleri olabilirsiniz. İş hayatınızda, özel hayatınızda, kişilerle olan iletişiminizde bu farkındalığı Kampuss Akademi ile deneyimleyeceksiniz.

 

Birçok konuda insanların en güvenilir yol arkadaşı olmayı hedefleyen Kampuss Akademi, son olarak nerede olmayı amaçlıyor?

İnsanların BEYİN’lerindeki yerimizle ZİRVEDE !!!

 

Bizimle birlikte gördükleriyle görmenin ne kadar özel olduğunu fark ettikleri yerde. Bizden aldıkları eğitim ve çalışmalarda duyduklarının yaşamlarındaki duyduklarıyla örtüşmesinde… Bizimle birlikte heyecanla geçirdikleri gelişim süreçlerinde enerjilerini hissettikleri her yerde “Düşünce Kainatın Ana Maddesidir” biz de buradayız!

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.