© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Kalite Yeniden Şekilleniyor Kocalar Yatırım

Kalite Yeniden Şekilleniyor Kocalar Yatırım

Kocalar Yatırım’ın kurucusu Resul Koca, hayata geçirdikleri Bulvar Ankara projesinin genel hatlarından bahsederek ilkelerini ve gelecek planlarını aktarıyor…

Kısaca kendinizi tanıtır mısınız?

18 Şubat 1987 Ankara doğumluyum. Yeditepe Üniversitesi İngilizce İşletme bölümünden mezun oldum. Köklü bir aile firması olan Kocalar Beton’un yanı sıra Kocalar Yatırım’ı kurarak prestijli projelere imza atmaya devam etmekteyim.

Kocalar Yatırım’ın son projesinden bahseder misiniz?

Bölgesinde yaşam standartlarını yeniden şekillendirmeyi ilke edinen Kocalar Yatırım; Bulvar Ankara ile Pursaklar’da, kalite ve vizyonuyla çağın ötesindeki anlayışla, konforu arayanlara çok değerli bir proje armağan ediyor.

Kocalar Bulvar Ankara hayata geçirilirken, Pursaklar Bulvarı’nda 27.000 m2lik alanda yükselen yepyeni bir çekim merkezi olması hedeflenmiştir. Pursaklar Hastanesi ve şehir merkezine yakınlığı, prestij ve konfora yeni kriterler getirecek sosyal donatıları, bulvar mağazalarıyla çok özel bir yaşam projesidir. Pursaklar’ın yeni sembolü konumundadır.

Alanında lider olan mimar ve iç mimarlarımız ile titizlikle çalışarak hazırladığımız projemizde malzeme kalitesi ve fonksiyonel tasarımlar ön plana çıkmakta. Malzeme seçimi ve kullandığımız renk tonları; doğayla iç içe huzurlu bir hayat standardı sunarken, lüks bir şıklık da sergiliyor. Gerek daire ve villalar, gerek sosyal yaşam ve ortak alanlarımız ile şehrin ortasında konforlu bir hayat sunuyoruz.

Kocalar Yatırım’ın prensipleri neler?

Yıllarca gönül verdiğimiz, bitmeyen bir enerji ile bağlandığımız ve artık işimizle özdeşleşen ismimizle, müşterilerimizin her zaman artan güveni ile köklü bir marka olmanın gururuyla çalışıyoruz.

Hedeflerinizde, gelecek planlarınızda neler yer alıyor?

Öncü ruhumuzla üretimini yaptığımız her ürünü veya projeyi lider görmek istiyoruz. Yaşamın kalitesini arttırmak ve en iyi hizmeti verebilmek azmiyle her zaman kendimizi yeniliyoruz. Biliyoruz ki; insanlar hayatı her yönüyle daha fazla yaşamayı hak ediyor. Konut projelerimizin yanı sıra Kocalar Yatırım kalitesini, Kocalar Prestij Sanayi Sitesi ile sanayiye ve Kocalar Oto AVM ile de otomotive sektörüne yansıtacağız ve bu alanda da ürün çeşitliliğimizi artırıp kaliteli yapılar sunacağız. n

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.