Başa Dön

İrem Ataer; Yaz Tatilinin Nasıl Başladığını ve Favori Destinasyonlarını Paylaştı…

İrem Ataer; Yaz Tatilinin Nasıl Başladığını ve Favori Destinasyonlarını Paylaştı…

Klishe Academy kurucu ortağı, influencer İrem Ataer bu yaz tatilinin nasıl başladığını ve favori destinasyonlarını paylaştı…

 Bu yaz tatil planlarınız neler?

Yazı 1 Haziran’da Karadağ’da karşıladım. Hem doğası hem de tarihî yapıları sebebiyle hep merak ettiğim bir ülkeydi. Kotor’a bayıldım, deniz tatili için çok idealdi; ama bu yaz benim için daha çok şehirde geçecek. Fırsat buldukça Tekirdağ’daki yazlığımıza kaçacağız. Oranın sakin ve huzurlu ortamını çok seviyoruz. Belki yaz sonuna tekne ve ikinci bir yurt dışı tatili daha sıkışabilir, göreceğiz.

Unutamadığınız tatil anısı nedir?

Genelde tatillerim hep güzel anılarla dolu ama en unutmadığım, çocukluk hayallerimin gerçeğe dönüştüğü Disneyland ve Harry Potter Stüdyolarına gittiklerim.

Tatile dair hayalleriniz neler?

Yeni yerler görmek, keşfetmek, farklı kültürler tanımak benim için her şeyden önce geliyor.

Türkiye’de ve dünyada en sevdiğiniz tatil yerleri nereler?

Türkiye’de en çok tekne tatilini cazip buluyorum. Dünyanın en güzel denizleri bizde, bir de o özgürlük hissi, her gün başka bir koyda uyanabilecek olma fikri hoşuma gidiyor. Dünyada gördüklerim arasında en sevdiğim şehirler, klasik olacak ama Londra ve Paris. Defalarca gitmekten sıkılmak bir yana, oralarda yerel takılmayı ve şehri yaşamayı seviyorum. Bir de iki şehir de gözüme ve ruhuma çok hitap ediyor. İlham alıp dönüyorum her seferinde.

Bu yılki tatil bavulu favorileriniz neler?

Kocaman çiçekli tokalara sardım bu yıl; ama her zaman vazgeçilmezim Havainas terlikler, hasır çantalar ve beyaz keten gömlek.

Zaman geçirmekten en çok keyif aldığınız tatil partnerleriniz kimler?

Tabii ki ilk sırada eşim Barbaros geliyor. Kız kıza tatil yapmayı da ayrıca seviyorum. Annemle ya da influencer arkadaşım Simla Canpolat ile gittiğim tatiller sosyal medya içeriklerim açısından çok verimli geçiyor. Hem iş hem tatil olunca onun da yeri ayrı.

 “Bunu yapmadan tatilimi bitirmem” dediğiniz neler var?

İçerik üretmeden ve şehrin en iyi kafesine uğramadan tatilimi bitirmem!

 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.