Başa Dön

Her Yeni Proje Yeni Bir Heyecan Yeni Bir Başlangıçtır Stillium Mimarlık & Tasarım

Her Yeni Proje Yeni Bir Heyecan Yeni Bir Başlangıçtır Stillium Mimarlık & Tasarım

Müşterilerinin evini sıfırdan alıp, teknik, altyapı ve mimari proje uygulama hizmetleri veren Stillium Mimarlık & Tasarım’ın kurucusu Ceylan Öztepe, firma olarak benimsedikleri vizyonu ve çalışma tarzlarını anlatıyor…

İş yeri tasarımlarında tasarımımızı yönlendiren en önemli faktör, çalıştığımız iş kolu oluyor. 

Mağaza tasarımı, klinikler, ofis ve yönetim binaları olmak üzere çok farklı iş kollarının olduğu projeler yapıyoruz.

 Butik kafe projelerimizde natürel tonlamalar kullanıp, doğal ahşaplara yer veriyoruz. Mağaza tasarımlarımızda heykeller, özel tasarım berjerler ve askı sistemlerimizle keyifli dokunuşlar yapmayı seviyoruz. 

Küçük alanlarda özellikle her alanı çok iyi çözümlemelerle değerlendirmemiz gerekiyor ve doğru ışıklandırma çalışmalarıyla alana derinlik verebiliyoruz. Bunun yanı sıra, çok fazla insanın basımına maruz kalacak olan bu tip projelerde zeminlerde mat beton görünümlü malzemeler kullanmayı tercih ediyoruz. 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.