Başa Dön

Hayallerle Tecrübenin Birleşmesi Sıfırsiyah

Hayallerle Tecrübenin Birleşmesi Sıfırsiyah

İki ortaklı bir tasarım stüdyosu olarak hizmet hayatına devam eden Sıfırsiyah, talep doğrultusunda anahtar teslim uygulama, projelendirme, kontrolörlük ve danışmanlık hizmetleri veriyor. Firma ortakları Temuçin Argün ve Burak Alkan, Sıfırsiyah olarak gayelerini ve prensiplerini MAG Okurlarına aktarıyor.

Sıfırsiyah’ın macerası nasıl başladı? 

2004 yılında henüz öğrenci iken, kurucu ortağımız rahmetli İç Mimar Ömer Şükrü Alpaslan ile yollarımız kesişti. Öncelerinde sadece freelance hizmet veriyordum. Daha sonraları tasarım anlayışlarımızın ve kişiliklerimizin uyuşması sonucunda Sıfırsiyah’ı kurduk. 2018 yılında da bünyemize İç Mimar Burak Alkan katıldı. On sekiz yıl, on ülkede, yedi yüze yakın proje teslim etmiş olmamıza rağmen hâlâ heyecanımız ve tutkumuz artarak işverenlerimizin yaşam alanlarına sihirli dokunuşlar yapmaya devam etmekteyiz. 

Verdiğiniz hizmetler ve danışmanlıklar neler?

Sıfırsiyah olarak tasarım içeren birçok sektörde işveren talebine bağlı olarak anahtar teslim uygulama, projelendirme, kontrolörlük ve danışmanlık hizmetleri vermekteyiz. Mimari ve iç mimari alanında kategori ayrımı yapmıyoruz; AVM, otel, villa, toplu konut, konut, eğitim alanları ve eğitim için konaklama alanları, ofis, kafe, restoran, pub, bar, kurum hizmet alanları ve binaları, güzellik merkezleri, klinik, hastane gibi tüm alanlarda hizmet vermekteyiz. Mimarlık, iç mimarlık ve endüstriyel üretim yapan firmalara ultra gerçekçi 3D görselleştirme hizmeti vermekteyiz. Marka tasarımı, web yazılımı ve tasarımı hizmetleri de sunmaktayız. Sıfırsiyah tasarım ofisi olarak amacımız, işverenlerimizin hayalleri ile tecrübelerimizi birleştirerek onlara yaşamaktan ve içeresinde bulunmaktan keyif alacakları mekânlar ve işletmekten mutlu olacakları markalar yaratmak. Her bir projeyi işverenlerimizden önce kendimiz için hazırlıyoruz; ticari kaygıdan çok, işverenlerimiz ile keyifli projeler üretmek ve onlar için tasarlanan alanda mutluluklarını paylaşmak Sıfırsiyah’ın önceliğidir. 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.