© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Güzelliğin Sağlıkla Buluştuğu Nokta

Güzelliğin Sağlıkla Buluştuğu Nokta

Kalıcı, doğal ve sağlıklı çözümlerle danışanlarına karşı  gerçekçi yaklaşımları benimseyen Funda Kurt Healthy Beauty, kişiye özel tedavi yöntemleri oluşturarak yol alıyor. Firmanın kurucusu Funda Kurt, merkezlerinde uyguladıkları ameliyatsız gençleşme yöntemlerini MAG Okurları için açıklıyor.

 

Yıllar içinde sadece yaş almıyoruz; çevresel koşullar, güneş ışınları kaynaklı birçok zararlı faktörlerden de etkileniyoruz. Cildimiz elastikiyetini kaybediyor, kurumaya başlıyor ve yılların yorgunluğu da haliyle yüzümüzden okunur hale geliyor.

Biz ortaya koyduğumuz çözümlerde hep gerçekçi olmayı tercih ediyor, cildimiz temelinde yaşadığımız problemlere de yine aynı ciddiyetle yaklaşıyoruz. Böylece hem doğal, hem sağlıklı hem de danışanlarımızı mutlu eden kalıcı çözümler üretmiş oluyoruz. Ezberlenen yöntemleri uygulamıyoruz. Kişiye özel çözümler üreterek gerçekçi sonuçlar elde ettiğimiz tedavi yöntemleriyle yol alıyoruz. Funda Kurt Healty Beauty’de uyguladığımız bu yöntemlerden en çok tercih edilenleri şöyle sıralayabiliriz:

Ameliyatsız Cilt Gençleştirme Uygulamaları

Az önce de bahsettiğim gibi yıllar içinde, çevresel koşulların ve güneşin zararlı ışınlarının da etkisiyle, kuruyan cilt yaşlanmaya başlar. Cildimiz yaş aldıkça elastikiyet ve kolajen kaybına uğrar. Ne yazık ki orta yaş döneminde hücre kaybı başlıyor, bununla birlikte cildimizdeki problemler de gözle görülür şekilde artıyor. İşte bu noktada, gençliğini korumak isteyen kadın ve erkekler için en etkili yöntem olan ameliyatsız yüz gençleştirme uygulamaları imdadımıza yetişiyor. Peki, ameliyatsız yüz germe işlemi nasıl uygulanıyor?

Etkili ve kalıcı sonuçlar elde ettiğimiz medikal bir uygulamadır ameliyatsız yüz gençleştirme işlemi. Daha önce de belirttiğimiz gibi herkese aynı işlemleri gerçekleştirmiyoruz. Öncelikle güçlü bir analiz ile cildin yaşadığı problemleri tespit ediyoruz ve bu problemler özelinde bir protokol belirleyerek yol haritamızı çıkarıyoruz. Ciltte ne yaşanıyor? Elastikiyet kaybı mı? Lekeler mi var? Pigmentasyon sorunu mu yaşanıyor? Önce tespit sonra tedavi…

Ciltteki leke, renk eşitsizliği kişiyi olduğundan daha yaşlı gösterir, çünkü lekeler cildin cansız, hasta, gölgeli görünmesine neden olur. Yaş aldıkça cildi nemlendirmek daha da zorlaşır. Kolajen sentezinin azalmasına bağlı olarak cilt altındaki dokuların yapısı bozulur. Bu durum, cildin kendi kendini yenileme faaliyetlerinde olduğu gibi su tutma kapasitesinde de kayıplara yol açar. Yaşanılan tüm bu problemlerin ameliyatsız cilt gençleştirme uygulamaları ile üstesinden gelebiliyoruz.

Yüz Şeklinize Göre Doğru Konturu Belirlemek İster misiniz? Radyo Frekans Teknolojisi ile Güzelliğiniz Dikkat Çekiyor…

Radyo frekans dalgalarının gönderdiği ısı, cilt altında kolajen üretimini tetikleyerek cildin kaybettiği elastikiyeti geri kazanmasını sağlarken, epidermise uygulanan ütüleme, cildin derinden yüzeye sıkılaşmasına yardımcı olur, yüz hatlarını belirgin hale getirir.

Saten Yüz Germe ile Ameliyat ve Acı Olmadan On Yaş Gençleşmeye Ne Dersiniz?

Ameliyatsız, kesisiz, dikişsiz, iz bırakmayan yüz germe uygulamasıdır. Yüksek yoğunluklu ses dalgaları ile bağ dokuda oluşan kısmi hasarı iyileştirmek için pasif haldeki kolajen hücreleri aktif hale gelir.  Böylece cildin kendi kendini onarma ve iyileştirme, yenileme yeteneği harekete geçer. Deri altı dokularda başlayan yenilenme, yeniden yapılandırma, cildin yüzeyine gençlik ve sıkılaşma olarak etki edecektir.

Altın İğne ile Filtresiz Güzelliğin Tadına Varın; Cildiniz, Özlediğiniz Işıltısına Kavuşuyor

Altın iğne, birçok cilt kusurunu tedavi edebilme özelliğine sahip olan bir cilt yenileme yöntemidir. Bu nedenle kullanım alanı oldukça geniştir. Yanık ve yara izlerinin tedavileri, kilo alıp vermeye veya hamileliğe bağlı olarak oluşan çatlakların giderilmesi, yaşlanma belirtilerinin giderilmesi, ince kırışıklıkların yok edilmesi, boyun, gıdı ve dekolte bölgelerinin görünümünün düzeltilmesi, akne ve izlerinin tedavisi, göz çevresi morluklarının giderilmesi, gözeneklerin sıkılaştırılması, vücutta form kaybı ve sarkıklıkların söz konusu olduğu bölgelerin düzeltilmesi, cilt lekelerinin giderilmesi gibi alanlarda altın iğne geçerli bir yöntemdir.

Lazer ile Cilt Gençleştirme Uygulaması Yaşlanmaya “Dur” Diyor

Lazer ile cilt gençleştirme uygulamasında doku altına lazer ışınları gönderilir. Isıya dönüşen lazer ışınlarıyla cilt tamamen taranır. Böylece ciltteki kolajen üretimi artırılır. Kolajen üretimi, beraberinde yeni bağ dokusu oluşumunu da sağlar. Bu da cilde gergin, canlı bir görünüm kazandırırken, renk eşitsizliğini giderir. Elbette bu da yine acısız ve ağrısız bir yöntemdir.

Yaşlanmaya Karşı Savaşı, Retinol Uygulaması ile Siz Kazanacaksınız: Cildinizin Vazgeçilmezi Retinol

Medikal cihaz uygulamalarının dışında bir yöntem olan retinol; cildinize anti-aging desteği sağlayarak yaşlanmaya karşı savaş açıyor. Yılda bir kez kış aylarında düzenli olarak yaptırılması yeterli oluyor. Uygulama, cilde canlı bir görünüm kazandırıyor, gözenek görünümünü azaltıyor ve cilt tonunu eşitliyor. İnce çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünü azaltırken; güneşten hasar görmüş, cilt kusurları ve tıkalı gözenekleri de açıyor. Sağlıklı bir cilt için, retinol uygulamalarının şimdi tam zamanı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.