© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Güney’den Gelen Lezzet

Güney’den Gelen Lezzet

Lezzetli yöresel yemeklerin hepsini bir arada barındıran, sürdürülebilir şubeleriyle müşterilerinin damak tatlarına yakışır lezzetler sunan Şah Antep Restoran, açılışını Vatan Şaşmaz ve Tatiana ile gerçekleştirdi. Altabir Grup Genel Koordinatör’ü Ahmet Emre Akyıldızlar ile bir röportaj gerçekleştirdik. Antep yöresine ait hoş tatların bulunduğu Şah Antep hakkında konuştuk…

Şah Antep’in kuruluşundan bahseder misiniz? Ne kadar zamandır hizmet veriyorsunuz? 

İlk olarak 2010 yılının Şubat ayında Ankara Kentpark Alışveriş Merkezi’nde Şah  Antep’i açtık.

 

“Şah Antep” olarak öncelikleriniz ve ilkeleriniz var mı? 

“Şah Antep” olarak öncelik ve ilkelerimizin başında kaliteyi değerli müşterilerimize en uygun fiyata sunmak. Tabii ki bunu başarırken de hizmet ve malzeme kalitemizden ödün vermemek. İlk başlamış olduğumuz kaliteli ve güler yüzlü hizmet anlayışımızla sürekliliğimizi koruyabilmek.

 

Sizi diğer firmalardan ayıran özellikleriniz nelerdir?  

Şah Antep olarak Pide ve Kebap konseptine lezzet ve kaliteli hizmet anlamında getirdiğimiz farklılık, müşterilerimiz tarafından yoğun bir ilgi ile karşılandı. Kaliteli sunum farkımızla dikkat çektiğimizi söyleyebilirim. Müşterilerimize en doğru ve dürüst bir şekilde hizmet verebilmek için, kaliteyi her zaman ön planda tutarak hizmet vermeyi ilke olarak kabul edip faaliyetlerimizi bu doğrultuda hızlı ve emin adımlarla devam ettireceğiz. Ayrıca ürünlerimizin tek bir yerden temin edilmesi ve hijyen konusundaki hassasiyetimizle de diğer firmalardan ayrışıyoruz. Ürünlerin malzeme alımlarından tutun da, üretim aşamasına, üretim aşamasından sevkiyata ve değerli müşterilerimize sunumuna kadar şirketimiz Veteriner Hekim ve Gıda Mühendisleri kontrolünde gerçekleşmektedir. “Sürdürülebilir Şube” felsefemizin ise diğer bir yenilikçi yönümüz olduğunu söyleyebilirim. Sanıyorum tüm bunlar bizi diğer firmalardan ayıran ve tercih edilmemizi sağlayan temel unsurlar.

 

Şah Antep’in lezzetinden bahsedecek olursanız?  

Öncelikle marka adımızdan da anlaşılacağı üzere “Antep” yöresi damak tadına hitap eden “Antep Usulü” ve Lahmacun, yine diğer müşterilerimize hitap etmek üzere “Urfa Usulü”  Lahmacun ve taş fırında pişmiş olan Pide çeşitleri, mangal ateşinde pişirilmiş olan muhteşem kebap çeşitleri ile yine mangal ateşinde pişirilmiş olan sıcacık şerbetiyle künefemiz menümüzün ana kalemlerini oluşturmaktadır. Müşterilerimizin şunu gönül rahatlığıyla bilmesini isteriz ki; tüm ürünlerimiz birinci sınıf ürünlerden ve hijyenik ortamlarda imal edilerek, uzun denemeler ve kalite standartlarının sağlanması devamında ürün lezzetleri yakalanarak sunulmaktadır. Markamız olarak şube ağlarımızı genişleterek daha çok müşteri kitlemizin muhteşem lezzetlerimizden hizmet almasını sağlamak istemekteyiz.

 

Şah Antep şu an hangi şehirde hizmet veriyor? Bünyesinde kaç şube var?

“Şah Antep” markamız şu an için Kentpark AVM / Ankara – Kızılay AVM / Ankara ve İstanbul Sapphire olmak üzere üç şube ile değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Ancak 2012 yılı içerisinde yapmış olduğumuz analizler sonucunda imzalanmış olan projelerimiz ile 2012 yılı sonuna kadar yedi şube 2013 yılı sonuna kadar ise on beş şube olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz.

 

Bünyenizde başka hangi markalar var? 

Yakın zamanda grubumuzun içine kattığımız baydöner iskender   ile çok iddalı olduğumuz kentpark avm içindeki dünya mutfakları konseptli  “food4you” restaurantlarımız markalarımızın arasında..

 

Son olarak, önümüzdeki zamanlar için planlarınız neler? 

Mevcut olan üç şubemize, 2012 yılı içerisinde toplam yedi şube, 2013 yılı sonuna kadar ise toplam on beş şubemiz ile faaliyet göstermiş olacağız.

 

Bunun yanı sıra Türkiye genelinde açılmış ve açılmakta olan alışveriş merkezleriyle görüşmelerimizi sürdürüyoruz. İnanıyorum ki bu görüşmelerde kaliteli hizmet anlayışımızın yaygınlaşmasına destek olacak şekilde sonuçlanacak. Sürdürülebilir şubelerimizle müşterilerimizin damak tatlarına yakışır lezzetler sunmaya devam edeceğiz.

 

[nggallery id=1373].

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.