Başa Dön

Genç, Güzel ve Hırslı

blank

Genç, Güzel ve Hırslı

Okuma süresi 2 dakika

Ekranların sevilen dizilerinden Paramparça dizisinin kendinden sıkça konuşturan karakteri Hazal’ı canlandıran Alina Boz ile gerçekleştirdiğimiz renkli moda çekimimizde kendisini daha yakından tanıdık…

Rusya’dan Türkiye’ye gelişiniz nasıl oldu?

Çok uzun bir hikaye değil. 7 yaşıma kadar Rusya’da yaşadım sonra da ailevi sebeplerden dolayı İstanbul’a taşındık. 

Oyunculuğa nasıl adım attınız? Kim keşfetti sizi?

Daha Rusya’da yaşarken tiyatroya çok ilgim vardı. İstanbul’a taşındığımda tiyatro eğitimi almaya başladım. 2009’da halam beni ajansa yazdırdı . 

“Paramparça” ekibine nasıl dahil oldunuz? İşe başlarken bu kadar konuşulacağınızı düşünüyor muydunuz?

Dizi için audition verdim, seçilmeyi hiç beklemezken seçildim. Tabii ki bu kadar konuşulacağını düşünmüyordum. Bu kadar konuşulacağını kimse bilemezdi bence… Onlarca güzel proje reyting yüzünden bitiyorken böyle şeyleri tahmin etmek artık imkansız. 

“Ya yapamazsam?” diye korktunuz mu hiç?

Hayır ‘’ Ya yapamazsam’’ diye korkmadım hiç, “Ya istenilen şekilde yapamazsam” diye koktum.

Hazal karakterini kendinize benzetiyor musunuz?

Bence kimse kendini, Hazal gibi birine benzetemez.Ben de tabii ki benzetmiyorum. Benzediğimizi de hiç düşünmüyorum. Ben insanları üzmekten çok korkarım. Bu yüzünden Hazal’a benzemem imkansız sanırım. 

Hazal’ın sevilmeyen tavırlarından dolayı izleyiciler dışarıda sizi gördüklerinde olumsuz tepkiler veriyorlar mı?

Tabii ki öyle tepkilerle de karşılaşıyorum ama çok da olumsuz değil. Genelde karşılaştığım insanlar bunun rol olduğunun farkında . Olumsuz şeyler söyleseler bile bunu Hazal hakkında söylerler ‘’sen şöylesin, böylesin’’ demezler. Fakat  sosyal medyada hiç öyle değil. Orada çok kötü tepkilere ve hakaretlere maruz kalıyorum.

Birlikte çalışmanın hayalini kurduğunuz biri var mı?

Hayır, öyle belirli kişiler yok. Ama umarım gelecekte birçok başarılı oyuncu ile çalışma imkanım olur.

İleride kendinizi nerede görmek istiyorsunuz?

Gelecek hakkında kesin planlar kurmayı seven bir insan değilim. Bu kadar ilerisi hakkında konuşmak için de çok erken bir yaşta olduğumu düşünüyorum. Daha önümde kazanmam ve bitirmem gereken bir üniversite var. Tabii umarım benim için doğrusu ne ise o olur. Sevdiğim işi yaparak mutlu olmak istiyorum.

Set dışında kalan vakitlerinizde neler yapıyorsunuz?

Sevdiğim insanlarla, ailemle vakit geçirmeye çalışıyorum. Hafta içi okulum var. Hafta sonlarımı ise olabildiğince renkli geçirmeye çalışıyorum.

Moda sizin için ne ifade ediyor?

Modayı çok takip eden bir insan değilim. İçinde rahat olduğum kıyafetler benim modamdır. 

Tarzınızı nasıl tanımlarsınız?

Kot-tişört ve spor ayakkabılarım

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: