Başa Dön

EN TATLI MÜŞTERİLERİM İÇİN..

blank

EN TATLI MÜŞTERİLERİM İÇİN..

Okuma süresi 1 dakika

Evin en renkli ve eğlenceli kullanıcılarına, onlara yakışan oda tasarlamak çok da kolay değildir. İstekleri her gün değişir; hele bir de ergen ya da yakın yaşlardalarsa, sırf ebeveynlere karşı çıkmak için beğenmezler.. 🙂 Onlara beğendirmek, annelerini ikna etmekten daha zordur kimi zaman… Renkli, ders çalışmaya (!) uygun, arkadaşlarıyla vakit geçirip hava atabilecekleri alanlar isterler kendileri için, üstelik çok da haklılardır. Sürekli değişen zevk ve ruh hallerini bilmek, hatta bazen onlar gibi düşünmek gerek, çocuklar için bir şeyler yaparken…
Ben hep hayalimdeki, onların yaşlarında hiç sahip olamadığım odalar yaratmaya çalışıyorum bu şanslı genç bayanlara ve küçük adamlara… Bu ay sizlere, farklı projelerimizden, sadece onlar için tasarladığımız birkaç odayı yayınlıyoruz MAG sayfalarında.
İçinizdeki çocuğa sahip çıktığınız, güzel bir Nisan olsun…

Neşet Güne
Profit Neşet Güne
İnş.Dek.San.Tic.Ltd.Şti.
www.profitnesetgune.com

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: