© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

EFT Proje: Tasarımın Üç Bileşeni Estetik Fonksiyonel Tamamlayıcı

EFT Proje: Tasarımın Üç Bileşeni Estetik Fonksiyonel Tamamlayıcı

Kurulduğu günden bu yana sürdürülebilir büyüme misyonuyla yoluna devam ederek kurumların altyapı ve üst yapı projelerini üstlenen EFT Proje’nin kurucusu Emrah Türkman, firma olarak kalite ve güvenin adresi olmalarını sağlayan tutumlarını anlatıyor. 

Bir firmanın, vizyon ve amaç belirlemesinin önemi hakkında neler söyleyebilirsiniz?

Vizyon  bir firmaya cesaret, kararlılık, netlik, gerçeğe uygunluk ve amaç kazandırır. Vizyon denilince aklımıza amaç ve hedefler gelir. Bu anlayışla bizler de EFT Proje olarak, vizyon ve amaçları belirleyip yol haritası çıkarılmasının, bir firmanın yapı taşlarından biri olduğunu düşünüyoruz.

Rekabet sizce nedir?

Bizce rekabet, yeni başladığımız her projede daha öncekinin üstüne koyarak, yapabileceğimizin en iyisini yapmaktır.

EFT Proje’yi sektörde diğer firmalardan ayıran özelliği nedir?

EFT Proje’yi diğer firmalardan ayıran en önemli özellik güven ve aile duygusudur.

Sektörde bu yıl neler bekliyorsunuz?

EFT Proje olarak beklentimiz; uygun fiyatlı, estetik, fonksiyonel ve tamamlayıcı projelerin sektörde artıp daha çok insan ile buluşmasıdır.

Restorasyon çalışmalarına yönelik çözümleriniz neler? Hassasiyet ölçünüzü açıklar mısınız?

EFT Proje olarak, hassasiyet ölçümüz; müşterilerimizin ailemizden biri olduğu bilinci ile, proje ve uygulama aşamalarında onları bu doğrultuda yönlendirerek, hayallerinin daha ötesinde yaşam alanları kurup hayatlarına güzel izler bırakabilmektir.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.