Başa Dön

Duet Beauty Center: Özenle Yapılan Gelin Bakımı

Duet Beauty Center: Özenle Yapılan Gelin Bakımı

Müşterilerine kaliteli ve konforlu bir alanda hizmet veren Duet Beauty Center kurucu ortakları Elena Kuduban ve Iryna Aslan, merkezlerinde uyguladıkları gelin hazırlıklarına dair merak edilenleri anlatıyor…

Duet Beauty Center olarak birçok hizmetiniz bulunuyor. Bunların arasındaki gelin hazırlıkları hakkında kısaca neler söyleyebilirsiniz?

Gelinlerimiz için vermiş olduğumuz hizmetlerimiz olan baştan aşağı cilt bakımı, saç, makyaj, manikür, pedikür ve ağda işlemlerimizin hepsi zaman kazanmaya yönelik olarak ayarlanmaktadır. Gelinlerimizin yerine kendimizi koyarak düşündük her detayı. Düğün sürecinde yaşadıkları stresi, heyecanı en aza indirmek için, hazırlık aşamasında gelinlerimize isterlerse ayrı zamanlarda, isterlerse aynı anda, hizmetlerimizi kişiye özel VIP oda konforunda hızlı ama memnuniyet odaklı bir şekilde sunmak için hazırız. 

Düğün öncesi provalarınızda neler yapmaktasınız?

Gelinimiz merkezimize başvurduğunda, rahatlatıcı Duet çayımızdan yudumlarken, kendi zamanına uygun olarak, alanında uzman ekip arkadaşlarımızla ön görüşme sonrası, en iyi şekilde zamandan tasarruf ederek saç, makyaj aynı gün ya da ileri tarihli provalarımız yapılır. Gelinimiz; özel gününde kendisini güvende hissetmesi adına, aklına takılan soruları ya da ne isteği var ise uzmanımız tarafından bilgilendirme eşliğinde prova yapılarak rahatlatılır. 

Düğün öncesinde gelin bakımı nasıl olmalı, bu yönde verdiğiniz hizmetlerden bahseder misiniz?

Bir gelinin güzelliğini vurgulayan nokta, onun doğal ışıltısıdır. Bu özel günün kusursuz ve mükemmel geçmesi her şeyden önemli. Biz de bu özel günde gelinlerimiz için profesyonel cilt bakımı kapsamında, alanında uzman estetisyen eşliğinde cilt analizi yaptıktan sonra kişiye özel cilt protokolü hazırlayarak cilde anında parlaklık veren ve makyajın daha güzel görünmesini, oturmasını sağlayan, ciltte kızarıklık ya da soyulma olmadan, cildi siyah noktalardan ve pürüzlerden arındırıyoruz. İşte bu muhteşem Duet bakımımız bir gün öncesinde gelinlerimize uygulanabilir.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.