© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Duet Beauty Center Fazlalıklarınızdan Kurtulun

Duet Beauty Center Fazlalıklarınızdan Kurtulun

Duet Beauty Center kurucu ortakları Elena Kuduban ve Iryna Aslan; Avrupa’da üst üste ödül alan zayıflama cihazlarının özelliklerini ve etkilerini detaylandırırken, son tekn aoloji lazer epilasyon uygulamaları hakkında bilgi veriyor.

Zayıflama cihazınız D-finitive Evo’nun özellikleri neler?

D-finitive Evo; Avrupa’da üst üste beş yıl zayıflama robotu olarak ödül almıştır. Birden fazla zayıflama teknolojisini bir arada içeren başlıklara sahiptir. Yağ hücresini bulunduğu yerden ayrıştırarak, onu çevreleyen ve koruyan zarı hasarlar ve yağı açığa alır. Açığa çıkan yağ parçalanarak lenf kanallarına iletilir ve vücuttan atılır. Hifu başlığımız ise yetmiş santigrat derecede iğnelerle yağ hücresini deler ve yağı sıvılaştırarak vücuttan atar. Aynı zamanda rotasyon başlığının etkisi, sahip olduğu vakum ve radyofrekans teknolojisi ile selülit ve elastikiyet kaybında da etkilidir. Cihazımız bağ dokusunu toparlar, metabolizmayı hızlandırır, cildi sıkılaştırır, selülit gidermede etkilidir.

Bu cihaz ile zayıflama işlemi herkese yapılabilir mi? Kimlerin kullanması sakıncalıdır?

Hamilelerde, kalp pili kullananlarda ve ciddi kalp sorunu olanlarda bölgesel incelme uygulamaları yapılamamaktadır. Bunlara ek olarak, uygulama yapılacak olan bölgede metal protez olanlar da bu uygulamadan yararlanamamaktadır.

Bir seans işlem ne kadar sürüyor? Etkisi ne zaman belli olur? Kaç seans almak gerekir?

İşlem, tek bölge için maksimum bir ila bir buçuk saat sürüyor. İşlemden hemen sonra incelme görüyoruz. İki ila on beş santimetreye kadar incelme sağlanıyor. Bölgedeki yağ tabakası ve kalınlığına göre uzman analizi sonrası seans karar verilmesi daha doğru olmakla birlikte, kişiye göre değişmektedir. Maksimum on iki seansta yüksek oranda zayıflama sağlanmış oluyor.

Lazer epilasyon uygulamasında ne tür bir cihaz kullanıyorsunuz? Diğerlerinden farkı nedir?

Cihazımız son teknoloji “diode” lazerdir. Sekiz yüz seksen nanometre iki bin dört yüz watt gücündedir. Beyaz ve kızıl rengi hariç bütün kıl tiplerini görür. Bronz ten ve tüm cilt tiplerinde, yanma riski olmadan çalışır. Diğer cihazlara göre daha hızlı ve etkilidir. Bir seans tüm vücut işlemi, otuz ila kırk beş dakikada bitiyor. Ütüleme sistemi ile değil, tek atış yöntemi ile çalışıyor. Her danışan sonrası cihazımız detaylı olarak sterilize ediliyor. Dört mevsim, lazer uygulamasını gönül rahatlığıyla yaptırabilirsiniz.

Lazer epilasyon sonrasında tamamen çözüme ulaşılıyor mu? Her lazer epilasyon aleti her kişide kullanılır mı, yoksa tipleri farklı mıdır?

Cihazımız Amerikan – İsrail yapımı, FDA onaylı, son teknoloji diode lazerdir. Diğer cihazlardan farkı, kılları tüye döndürmeden bitiş sağlıyor olması. Dört seansta yüksek alanda azalma yapıp, beş ya da altı seansta kalan bölgelere işlem yapılıyor. Beyaz kıl ve kızıl tüyler hariç ince tüylerde dahi etki gösteriyor. Bronz ten dahil tüm cilt tiplerinde yanma riski olmadan çalışmaktadır.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.