© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Diana’nın sihirli ellerinden çıkan biscottiler mutfağından, YDS’nin Fabrikasına Yolculuk…

Diana’nın sihirli ellerinden çıkan biscottiler mutfağından, YDS’nin Fabrikasına Yolculuk…

Diana’s Backhaus’un mutfağından çıkan, ürettiği kaliteli botlarla tanınan YDS’nin fabrikasına uzanan Biscotti’nin hikayesini YDS Finans Müdür Yardımcısı Ebru Yakupoğlu’n dan dinleyelim.

Biscotti’yle başkentte çığır açtığınızı düşünüyoruz. Popülerliği günden güne artan ürünlerinize yoğun talep var… Bize bundan bahseder misiniz?

D.G:Diana’s Backhaus’daki ürünlerin hiçbiri yeni değil, sadece biraz daha farklı yorumladık. Buradaki ürünlerin çoğu o kadar faydalı ki, tatlı tüketme ile faydalı olması şimdiye kadar imkansız bir birleşim gibi geliyordu herkese. Her gün talep artıyor, şube açmamızı bekliyorlar,özellikle İstanbul’da ama Nisan 2012 ayından bu yana bu şans sadece Ankara’lılara has ve biraz daha öyle kalacak gibi görünüyor. Yavaşça büyümek ve standardı tutturmak şu anda bizim için en önemli unsurlar.

Yakın çevrenizin yanı sıra artık büyük firmalardan da istekler geliyor mu?

D.G:Büyük işyerlerinden toplu siparişler artıyor ama sadece Diana’s Backhaus ile aynı kalite anlayışı olan firmalarla çalışıyoruz. Değişik ülkelerde bulunan misafirlere yurt dışında bilinen ama orada aynı lezzeti bulamayan ürünleri ikram edip her toplantıda olumlu sohbet imkanı yaratılıyormuş.

Başta Türk Silahlı Kuvvetleri olmak üzere birçok kuruma hizmet veren “YDS” ile yollarınız nasıl kesişti?

D.G:YDS ile yolumuz neredeyse 10 sene evvel kesişti ve o günden bu yana büyük projelerde birlikte çalıştık. Ben dünya çapında büyük bir kumaş üreticisinin Türkiye’deki danışmanıyım ve kurumsal kıyafetlerin dizaynını YDS ile birlikte yapıyorum. Diana’s Backhaus’da ilk günde 20 kg siparişi YDS’den alınca mutluluk gözyaşları döktüm ve hala o anı hatırlıyorum.

YDS gibi köklü bir firma sizin ürünlerinizin en büyük müdavimlerinden biri oldu. Bunun sebebi sizce nedir?

D.G:YDS’de zamanla gelişen bir firmadır. YDS adımların ne hızda ve nasıl olması gerektiğini çok iyi biliyor. YDS Türkiye için büyük gurur, darısı başıma.

Bundan sonraki planlarınız nedir?

D.G:Gelecekteki planlarım arasında kontrollü büyümek, standardı tutturmak ve web sayfamı kullanabilir hale getirmek var.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.