Başa Dön

DAHA KALİTELİ BİR YAŞAM İÇİN

blank

DAHA KALİTELİ BİR YAŞAM İÇİN

Okuma süresi 2 dakika

Emine Dilşen, yaşam kalitesini yükseltici, mutlu, sağlıklı ve konforlu bir çevre yaratmak amacıyla 1993 yılında “Çevre Peyzaj” alı firması ile çıktığı yolda edindiği tecrübeleri, bilgileri ve ilkelerini MAG okurları ile paylaştı.

Sizi kısaca tanıyabilir miyiz?
Ankara Üniversitesi Ziraat Fakültesi, Peyzaj Mimarlığı Bölümünden lisans derecesiyle mezun oldum.
Çevreye duyarlı ve insanların yaşam kalitesini yükseltecek çağdaş peyzaj projeleri üretmek ve bu projeleri hayata geçirmek amacıyla, 1993 yılında “Çevre Peyzaj” isimli firmamı kurdum ve çalışmalarıma hala devam etmekteyim.
İş yaşamındaki öncelikleriniz ve ilkeleriniz neler?
Doğal çevreye zarar vermeden, tecrübe ve bilgilerimizle mekânlara refah ve yaşanılabilir güzellikler katmak. Aynı zamanda doğa-insan ilişkisini koruyarak, mutlu ve memnun müşteri ilkesi ile kalite standartlarımızı daha da yükseklere taşımak.
Başarılı olmak için neler yapmak gerek?
Etik kurallar çerçevesinde işinizi her zaman iyi ve zamanında yapmak. İşinizi yaparken çok araştırmak, yenilikleri takip ederek çağı yakalamak ve hatta çağın ilerisinde olabilmek başarılı olmanın ilkesidir.
İş hayatına yeni atılmış genç girişimciler ilk etapta nasıl bir yol izlemeliler? Tavsiyeleriniz neler?
Yukarıda bahsettiğim gibi aratırmacı,çalışkan ve işini en iyi yapmaya çalışmalıdırlar. İlk başlarda karşılaşacakları zorluklar onları yıldırmamalı ve ilkelerinden asla vazgeçmemeliler İşinizi iyi yaptığınız sürece her zaman arkasından başarıyı getirecektir.
Hayattaki en büyük başarım veya başarısızlığım dediğiniz bir konu var mı?
İnsanın kendisine sorabileceği en zor sorulardan biri bu heralde. Benimle aynı hayat görüşünü paylaşmayan veya aynı pencereden bakmayan insanların ne yapmak istediğini anlamaya çalışarak ortak bir noktada buluşmak, ve bu davranış şeklinin zamanla karakterim olmaya başlamasının benim en büyük başarım olduğunu düşünüyorum. Bazen de başarısızlık olarak nitelendirdiğim bir konu zaman içerisinde en büyük kazancım olabiliyor.

Bu güzel röportaj için çok teşekkür eder, başarılarınızın devamını dileriz…

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.