Başa Dön

Clinics Beauty Sağlıklı Beden ve Cilt Güzelliği

Clinics Beauty Sağlıklı Beden ve Cilt Güzelliği

Clinics Beauty kurucusu Uzman Estetisyen Didem Günel, merkezlerinde doktorlarla birlikte verdikleri hizmetlerden ve uyguladıkları tedavilerden bahsediyor.

Öncelikle kendinizden biraz bahseder misiniz?

Üniversite eğitimimi tamamladıktan sonra sağlıklı beden ve cilt güzelliği üzerine yurt içi ve yurt dışı eğitimler aldım. Bu konuda uzmanlaştım. Güzellik ve sağlık, hayatımın hep bir parçasıydı. Yeterince uzmanlaştıktan sonra bu alanda deneyimlerimi paylaşmak ve bu alanda hizmet vermek adına Clinics Beauty’yi kurdum. Kişinin kendini nasıl görmek istediği ve en doğru işlemi onların sağlığını ön planda tutarak sunmak en önem verdiğim noktadır.

Uzman doktorlar ve sağlık ekipleriyle birlikte hizmet veriyorsunuz. Clinics Beauty’de uyguladığınız tedaviler ya da protokoller neler?

Lazer epilasyon, bölgesel incelme, cilt bakımı, cilt yenileme ve gençleştirme uygulamaları gibi işlemlerin haricinde botoks, dolgu, gençlik aşısı gibi enjeksiyonel girişimleri de uzman doktorumuza yönlendiriyoruz. Ayrıca üroloji ve kadın doğum uzmanı hekimlerimizin, hastaları için pelvik taban masajı; ortopedi, beyin cerrahı ve nöroloji uzmanı hekimlerimizin yönlendirmesiyle bel ve boyun fıtığı hastalarıyla menisküs ve çapraz bağ yaralanması gibi dizinde problem olan hastalarımızın, ilgili hekimlerimizin geliştirilmesini istediği kas gruplarına kas geliştirme ve vücut şekillendirme cihazımız Storm Emfr ile uygulama yapıyoruz.

Merkezinizde hangi durumlarda cerrahi operasyonlara başvuruluyor?

Merkezimiz her ne kadar bir güzellik merkezi olsa da; firmamız bünyesindeki uluslararası sağlık turizmi yetki belgesi olan, Ankara ve Antalya’da faaliyet gösteren kliniğimiz “Clinics United” tarafından Avrupa, Birleşik Krallık, Rusya ve Türki Cumhuriyetlerden yılda yüzlerce hastaya obezite cerrahisi ve plastik cerrahi vakaları başarıyla gerçekleştirilmektedir. Merkezimize başvuran danışanlarımızdan, plastik cerrahi operasyonları için talebi olanları kliniklerimiz bünyesindeki uzman hekimlerimize yönlendiriyoruz. Ayrıca liposuction ve vücut şekillendirme gibi operasyonlar geçiren hastalarda da ameliyat sonrası dönemde ödemin vücuttan homojen şekilde uzaklaştırılması operasyon sonucu memnuniyet için çok önemlidir. Bunun için de lenf drenaj ve G5 uygulamalarını plastik cerrahi uzmanı hekimlerimiz, hastalarına tavsiye etmektedirler.

Danışan memnuniyeti noktasında neler yapıyorsunuz?

Danışan memnuniyeti hizmet çemberimizin en önem verdiğimiz noktalarından biridir. Hastalarımızın; işlemlerinin konforu ve güvenilir ortamda, emin ellerde olmaları için üst düzey çaba harcıyoruz. Hizmetlerimizde kullanılan cihazlar son sürüm ve onaylı cihazlardan oluşmakta. Bu olgu da memnuniyetimizi artırmaktadır. Bize baş vuran her hastamıza özel tedavi şekillenir ve hepsine özel bireysel uygulama yaparız. İşinde ehil uzmanlarımız birebir hastalarımız ile ilgilenir ve irtibatı koparmazlar.

Uluslararası hizmet de veriyorsunuz. Yurt dışından gelen danışanlarınızı nasıl ağırlıyorsunuz?

Yurt dışı hastalarımız ile ilk temastan itibaren 7/24 iletişim halinde olan, tüm dillerde konuşmaya hâkim satış danışmanlarımız bulunmaktadır. Eş zamanlı olarak, uygulanacak işlem ya da ameliyatla alakalı bölüm doktoru ve hemşiresi de her an iletişim halinde; taburcu olduktan sonra da takip edebileceğimiz şekilde yapımız koordinelidir. Hastamızın uçak biletinden başlayarak tüm sürecine hakim oluruz ve aksaklık olmaması için üst düzey çaba sarf ederiz. Hastamızın transferleri, konaklaması ve bulunduğu şehrin tarihi güzelliklerini gezmesine kadar tüm ayrıntılar planlanmış olur.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.