© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Cilt Dokusu Eski Rengine Kavuşuyor Op. Dr. Esra Çabuk Cömert & ECC Health

Cilt Dokusu Eski Rengine Kavuşuyor Op. Dr. Esra Çabuk Cömert & ECC Health

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Esra Çabuk Cömert, çeşitli nedenlerle ciltte pigmenti bozulmuş alanların renk eşitlemesini yapan ve oldukça iddialı oldukları yeni ürünlerinin içeriğinden ve etkilerinden bahsederek, merak edilenleri MAG Okurları için yanıtlıyor…

ECC Health White Lily Series nasıl ortaya çıktı? Kullanıcı portföyü nedir?

Bugün teknoloji ve yapılan birçok uygulama ile genç kalabilmekte ya da zamanın bize getirdiği olumsuz etkileri yok edebilmekteyiz. Uzun yıllardır hastalarımın da en çok problem ettiği konu bu olunca, çözüm arayışı ile çıktık bu yola… White Lily yolculuğu bizde böyle başladı. Ürünümüz renk açma uygulamaları içinde laboratuvar çalışmaları ve uzun süre klinik çalışması yapılmış en iddialı üründür. Bu nedenle ilk kullanıcı kadınlardır. “Erkekler için?” diye sorarsanız, neden olmasın?

Hangi sorunlara ve cilt tipine yönelik üretildi?

Doğum, yaş, hormon seviyeleri ve ağda, jilet, lazer vs. uygulamalar ile kararmış dokuların yenilenmesini sağlayarak, pigmenti bozulmuş vajinal bölgede yeniden renk açılmasını ve renk tonunu eşitleyerek eski doku rengine ulaşmasını sağlar. Her cilt tipi için kullanılabilir. Tabii ki tüm krem uygulamaları gibi, açık yarada ya da yeni işlem görmüş veya ilaç tedavisi (Roaccutane gibi) aldığımız zamanlarda kullanmamak gerekir.

Kullanıcılarına neler vadediyor?

Öncelikle biz kadınlar her yaşta güzel ve genç görünmeyi isteriz. Bu üründe bulunan çok özel teknolojiye sahip içerik grubu ile vajinal bölgede gençlik ve parlaklık hissi yaratmayı amaçladık. Aynı zamanda birçok kadının öz güven noktası olan vajinal bölgede renk açılımı sağlayarak cilt tonunu eşitliyoruz. Açılan doku görüntüsü ile hem öz güven hem de memnuniyet vadediyoruz. Daha da önemlisi, kremin muhteşem kokusu ve dokusu ile temizlik ve kadınsal bir dürtü oluşturuyoruz.

İçeriğinden bahseder misiniz? Formülünde yer alan maddeler hangi alanda işe yarıyor?

Gururla açıklıyorum… En üst teknoloji, en nadir içeriklere sahip olan ürünümüz; tranexamic asit, arbutin, niacenamid, kojik asit, askorbik asit, hyluronic asit ile ciltte fazla olan melanin üretimini engeller; yaşlanma, hormonal ve yanlış uygulamalar sonucu oluşan koyu lekelerin önüne geçer. Eşit ve sağlıklı bir cilt tonu sağlar. Ürünümüz çok geniş bir yelpazeye sahip. Koltuk altı ve bacak yanı için de renk açıcı ürünlerimiz aynı seride mevcut.

Mükemmel sonuç için hangi aralıklarda kullanılmasını tavsiye edersiniz?

Öncelikle bu krem, günlük bakım rutininizin en önemli parçası olmak zorunda. Sonuç alabilmek için en az kırk ila elli gün süre zarfında kullanılması gerekir. Melanin üretimi, kişi ve dokuda farklılık gösterdiği için etkinin devam etmesi adına ve yeni leke oluşumunu engellemek için süreklilik tavsiye edilir. Bu nedenle ürünün düzenli ve sürekli kullanılması memnuniyet süreci için önemlidir.   

Ürünün yan etkileri bulunuyor mu? Alerjik bir durum oluşturur mu? Bu durumda ne yapılmalı?

İçerikler son teknolojide üretilip gerekli tüm testler ve klinik çalışmaların sonunda hipo-alerjenik etkiye sahiptir; fakat kişiye göre gelişen hassasiyet oluşumunda ürünün kullanımının kesilip o bölgenin yıkanması halinde sorun ortadan kalkacaktır.

Üründe itici bir kokunun aksine oldukça hoş bir koku var. Buna da biraz değinir misiniz?

Ürün içeriğimizin gücüne bağlı kalarak etkili, mest eden, aynı zamanda biz kadınların ruhu gibi saflık ve temizlik anlamına gelen zarafetin ve asaletin kokusunu tercih ettik. İsmini de buradan alarak, zambakgiller familyasından olan “white lily” çiçeğinin görünümü ve güven veren hissi ile hem bedeninize hem de ruhunuza dokunuyoruz. Siz değerli kadınlarımıza armağan olsun… 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.