Başa Dön

Çağdaş Tasarımın Adı JFB Studio Di Design

Çağdaş Tasarımın Adı JFB Studio Di Design

FashionTV FTVT Token Moda Ödülleri kapsamında “Yılın En İyi İç Mimarı” ödülüne layık görülen Jale Funda Berksoy; ekibiyle beraber Ankara’da üstlendikleri iki farklı projeyi anlatıyor. JFB Studio di Design olarak, İstanbul’da düzenlenen Fashion TV moda, sanat ve iş dünyası ödülleri töreninde “Yılın En İyi İç Mimarı” ödülüne layık görüldük. Ödülü almaktan büyük bir memnuniyet ve onur duyduk. Ankara’da, çağdaş ve lüks tasarım anlayışımızı yansıtan, proje ve uygulaması ile birlikte üstlendiğimiz iki projeden bahsetmek istiyoruz.

Modern Lüks

Ankara’nın en iyi lokasyonlarından biri olan Yıldırım Kule’de Soyer Holdingin merkez ofisi olarak kullanılacak, yirmi altıncı kattaki, Ankara manzaralı çok keyifli bir proje. Kullanım ve işlevselliğin ön planda olduğu, aynı zamanda “modern luxury” bir tasarım ortaya koyduk. Şık çizgilerle, doğal malzemeleri ve ışığın büyülü etkisini harmanladık. Projemizin makam odası yerleşimini manzara odaklı tasarlarken, fonksiyonellik, zariflik ve şıklıktan ödün vermedik. Koyu renkler yerine vizon, bej ve doğal ahşap tonları ile şık ve bir o kadar da sıcak bir ofis tasarımı ortaya çıktı. Tasarımını tamamladığımız projenin uygulaması devam ediyor.

Modern ve Doğal

Villa Monza İncek’te bulunan projemiz dört katlı bir villa projesi. Her detayında ev sahibimizin isteklerini ön planda tutarak, çok keyifli yaşam alanları tasarladık. Projemizde havuz, sauna, jakuzi, spor odası gibi dinlenme ve eğlenme alanları da mevcut. Belirli alanlarda konumlandırdığımız modern şömineler ile evde doğal sıcak köşeler oluşturduk. Yılın trendi smoke meşe ahşap renkleri, vizon tonlarını kullandığımız projede rose metal renkleri ve bronz aynalar ile şık dokunuşlar yaptık. Tasarımı tamamlanan projemizin uygulama kısmında sona yaklaştık.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.