© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Büşra Zararsız Düğün Saç ve Makyajı

Büşra Zararsız Düğün Saç ve Makyajı

Büşra Zararsız; kadınların, hayatlarındaki anlamlı günlerden biri olan düğünlerinde harikulade bir görünüme sahip olmak için nasıl seçimler yapması gerektiğini, 2023 gelin makyajı trendleriyle birlikte MAG Okurları için anlatıyor.

Hayatınızın en anlamlı gününde muhteşem bir görünüme sahip olmak için doğru seçimler yapmanız gerekir. Saç ve makyajınız için dikkat etmeniz gereken önemli konular, gelinliğinizin modeli, düğün konseptiniz, yüz şekliniz ve saç tipinizdir. Gelin saçlarında ve makyajında sadeliğin ön planda olduğu 2023 trendleri; abartıdan uzak, canlı ve sofistike dokunuşlarla yalınlığı buluşturuyor. Abartıdan uzak makyaj uygulamaları bu sezon bize eşlik edecek. Gelin makyajında en önemli şey, gelinin ne istediği ve konsept. Gelinin isteği doğrultusunda trendlerle birlikte yüz şekline ve zevkine göre uygulama yapılmalıdır. Şık görünümün  güzelliği, canlı cilt görünümü ile başlar. Çeşitli makyaj teknikleri ile de bu görünümü elde etmek mümkündür. Canlı ve ıslak görünümlü makyajlar ön planda; olabildiğince sade, abartısız makyajlar bu sezonun trendi.

Gelin görünüm bütünlüğünde doğal saç dalgalarını geliştirmek, uzantıları atlamak ve bunlara karşı çıkmak yerine doğal dokularla çalışmak, bu sezon gelinlere ilham veren temel faktörler.

Hangi saç stilini seçerseniz seçin, en önemli şey nasıl hissettiğinizdir. Seçtiğiniz model size iyi ve mutlu geliyorsa bu enerji gülümsemenize yansıyacaktır.

Düğün saç modelini nasıl seçerim?

Tek bir stili korumak çok önemlidir. Hafif elbise, hafif havadar saç modeli, daha zarif stil, pürüzsüz dokulu bir saç modeli düşünün.

Düğün makyajım nasıl olmalı?

Unutmayın, gelin makyajının en önemli kuralı her zaman gösterişli ve kışkırtıcı tonlardan kaçınmaktır. Çok fazla rengi bir arada kullanarak görünümünüzü abartmamalısınız. Ten renginize uygun doğal tonları, her zaman en iyi seçenektir.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.