Başa Dön

Beyaz Eller Ve Yenilikler

blank

Beyaz Eller Ve Yenilikler

Okuma süresi 4 dakika

Biz aslında sürekli kendini yenileyen bir firmayız.
Beyaz Eller Ve Yenilikler
Ankara’nın önde gelen organizasyon firmaları arasında seçkin bir yere sahip olan Beyaz Eller, pek çok önemli davetin organizasyonunu gerçekleştirirken bir yandan da başkentlilere “ilk”leri sunuyor. Beyaz Eller Organizasyon’un sahipleri Tülay Baykal ve Emrah Ermiş’ten her gün artan faaliyet alanları ve ileriye dönük projeleri hakkında bilgi aldık…

Kısa zaman önce kurulan Beyaz Eller, başkentte oldukça görkemli organizasyonlar düzenliyor… Başlangıçtan bu yana gelişiminiz hakkında bize bilgi verir misiniz?
Tülay Baykal: Beyaz Eller Organizasyon olarak 2005 senesinde çalışma hayatına başladık. O günden bugüne sürekli gelişme gösteren bir şirketiz. Başlangıçta ufak çapta açılışlar ve düğün organizasyonları, davetiye ve nikah şekeri satışı ile çıktığımız bu yolda geldiğimiz noktada birçok başarılı ve büyük işe imzamızı atmış bulunuyoruz. Kısa zamanda emin adımlarla büyüdük ve büyümeye devam ediyoruz. Faaliyet alanlarımız arasında öncelikli yer alan düğün, davet organizasyonları kapsamında bugüne kadar yüzlerce organizasyon gerçekleştirdik. Ankara ilimiz içerisinde bulunan en seçkin mekanlar ve otellerin tamamında çalışmalarımız oldu. Hali hazırda önde gelen bu otellerin bazıları ile sözleşmeli organizasyon firması olarak çalışmalarımız devam ediyoruz.

Beyaz Eller Organizasyon’un faaliyet alanı bir hayli geniş…
Emrah Ermiş: Evet. Aslında “organizasyon” kelimesi çok geniş kapsamlı bir içeriğe sahip. Faaliyet alanlarımız arasında düğün ve davet organizasyonları, toplantılar, reklam ve tanıtım hizmetleri, açılış ve konser organizasyonlarını sayabiliriz. Biz bu başlıklar altında uzmanlaştığımıza inanıyoruz. Öncelikle düğün organizasyonları bizim için önemli bir yer teşkil ediyor. Bu konuda yeni bir hayata başlarken bizi tercih eden çiftlerimize mekan seçiminden balayı tatillerine hatta evlerinin dekorasyonuna kadar çeşitli hizmetler sunuyoruz. Bunları yaparken de ticari değil samimi duygularımızla hareket ediyoruz.

Ayrıca son yıllarda sayıları süratle artan alış veriş merkezleri ile yaptığımız çalışmalar arasında da açılışlar, dekoratif süsleme, özel gün ve gece organizasyonları, AVM aktiviteleri yer alıyor. Bu çalışmalarımızı gerçekleştirirken de yaratıcı ve orijinal fikirler ile uygulamada da kalite ve güvenlikten ödün vermeden çalışıyoruz. Belirli dönemlerde AVM’lerde stantlar açıyor ya da uzun soluklu aktiviteler düzenliyoruz. Son olarak 1 Aralık tarihinden itibaren CEPA AVM ile 14 Şubat Sevgililer Günü’ne kadar devam edecek çeşitli yarışma ve aktiviteleri içeren bir programa başlayacağız.

Düğün organizasyonu için size gelen çiftlere ne tür kolaylıklar sağlıyorsunuz?
T.B: Bizi tercih eden çiftler ile sadece düğün günü için değil, düğünden sekiz ay öncesinden başlayan bir program dahilinde ilerliyoruz. İlk görüşmeden itibaren bir yol haritası çıkartıyor ve kendilerine yapmaları gerekenleri içeren bilgi dosyaları veriyoruz. Bu sayede çiftlerimiz düğün gününe kadar yapmaları gereken her şeyin zamanlamasını görmüş oluyorlar. Ayrıca kendilerine ufak tavsiyeler de bulunarak onları mümkün olduğunca o özel günlerine hazırlıyor, psikolojik olarak rahatlamalarını sağlıyoruz. Tabi bu konuda kendilerinin bize olan inanç ve güvenleri de çok önemli bir yer tutuyor.

Sizin işiniz oldukça hassas ve özen gerektiren bir konumda. Çalışmalarınızda önceliğiniz nedir?
E.E: Bizim için öncelik müşteri memnuniyeti ve kalitedir. Ancak bu şekilde sürdürebilir uzun soluklu iyi işler. Müşteri memnuniyetini sağlıyoruz. Müşterilerimizin taleplerini doğru analiz etmeye ve talepleri doğrultusunda hizmet vermeye çalışıyoruz.

İleriye dönük ne tip yenilikler yapmayı planlıyorsunuz?
E.E: Biz aslında sürekli kendini yenileyen bir firmayız. Yaptığımız işlerde müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda yeni malzeme ve ekipmanları envanterimize katıyoruz. Dolayısıyla yenilik bizde hiç bitmiyor. Şu anda görüşmelerini yeni tamamladığımız Skyreklam ile İç Anadolu bölge temsilciliği konusunda anlaşmış bulunmaktayız. Ankara’da daha önce hiç kullanılmamış ekipmanlar artık Beyaz Eller Organizasyon bünyesinde müşterilerimizin hizmetinde olacak…

Bu yeni ürünleriniz hakkında kısaca bilgi verir misiniz?
T.B: Ürünleri profesyonel reklam ve aydınlatma olmak üzere iki grupta tanımlayabiliriz. Reklam ve tanıtım amaçlı ürünler indoor ve outdoor kullanımına uygun balon ekran, zeplin ya da içinden geçilebilen ekran gibi. Aydınlatma amaçlı ürünler ise tanıtım, tasarım, mimari aydınlatma, film aydınlatma gibi alanları kapsıyor. Bu konu da aslında çok kapsamlı, dolayısıyla ilgilenen okurlar detaylı bilgi ve görselleri web sayfamızda bulabilirler.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.