Başa Dön

Bengi idil Uras; Yaza Dair Tatil Planlarını Anlattı.

Bengi idil Uras; Yaza Dair Tatil Planlarını Anlattı.

Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla da takipçilerinin yüzünü güldüren başarılı oyuncu Bengi İdil Uras, bu yaza dair tatil planlarını anlattı…

Bu yaz tatil planlarınız neler?

Yazın büyük bir kısmını  Datça’da geçiriyorum. Erkek arkadaşımın işletmesinde birlikte etkinlikler düzenliyoruz. Hem tatil hem iş gibi geçiyor Datça’da günler. Eylül ayında da Yunan adalarını ziyaret etmeyi planlıyorum Simi ve Kos adası ilk ziyaret edeceklerim.

Unutamadığınız bir tatil anınızı anlatır mısınız?

On dört yaşında ilk defa en yakın arkadaşımın aile yazlığına gittiğim tatilimi unutmuyorum. Çok heyecanlıydım. Kız kıza bol eğlenceli, çok güzel bir tatil yapmıştık. Özgür ve mutlu hissetmiştim, o yüzden her hatırladığımda iyi ki gitmişim dediğim bir anı. Her tatil böyle hissettirmiyor biliyorsunuz…

Tatile dair hayalleriniz neler? Sizce bir tatili güzelleştiren nedir?

Doğanın içinde yazın her halini yaşamak. Güzel deniz, iyi müzik, keyifli hissettirecek insanlar.

Türkiye’de ve dünyada en sevdiğiniz tatil yerleri nereler?

Son iki senedir Datça. Buranın doğasını, sakinliğini ve tabii ki denizini çok seviyorum. Türkiye gerçekten deniz tatili açısından eşi benzeri olmayan bir ülke. O nedenle Ege kıyılarımızı çok seviyorum. Fransa’da Avignon ve çevresi.

Diğer ülkelerde gitmek istediğim çok yer var aslında, seyahat etmek ve keşfetmek bu dünyadaki en güzel terapi olabilir diye düşünüyorum. Yepyeni yerler görmek, insanlar tanımak, onların yaşam şekillerini keşfetmek çok değerli. Akdeniz kıyıları ile başlayarak dünyayı gezmeyi çok istiyorum. Sonrasında daha uzak ülkeler Tayland, Avustralya, Endonezya, Adalar (Fiji, Seyşel, Madagaskar, Fransız Polinezyası vb.) Saymakla bitiremeyeceğim kadar çok, umarım bu ömrüme hepsini sığdırabilirim!

Bu yılki tatil bavulu favorileriniz neler?

Güneş kreminin önemini anladığımdan beri öncelik güneş kremlerim. Saç bakım ürünleri, rahat terlikler, bol tişörtler, renk renk şortlar ve sevdiğim kitaplar.

Zaman geçirmekten en çok keyif aldığınız partnerleriniz kimler?

Sevgilim, yakın arkadaşlarım ve ailem.

“Bunu yapmadan tatilimi bitirmem” dediğiniz neler var?

Her yaz yaptığım rutinler yok aslında. Gittiğim yerlerin tadını çıkartmak, keşfedecek şeyler bulmak çok güzel oluyor. Her yaz keyif alacak yeni şeyler bulmak, diyebilirim.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.