Başa Dön

Beliz Büyükhanlı Ceren Can’ın Şık Tasarımlarıyla

blank

Beliz Büyükhanlı Ceren Can’ın Şık Tasarımlarıyla

Okuma süresi 2 dakika

Cemiyet hayatının her zaman asil, zarif ve şık isimlerinden Beliz Büyükhanlı, Ceren Can’ın şık tasarımlarıyla objektiflerimize keyifli pozlar verdi…

Renkli geçen çekimimizi ve samimi röportajımızı sizlerle paylaşıyoruz…

Tarzınızı nasıl tanımlarsınız?

Tarzımın genelde klasik çizgilerden oluştuğunu düşünüyorum. Benzer şeylerin farklı renklerini ve desenlerini giyiyorum. Cigarette pantolon ve etekler, kolsuz düz kesim elbiseler ve spor kesim diz üstü etekleri kendime yakıştırıyorum. Çok fazla Jean pantolon giymiyorum ama günlük hayatta farklı renklerde deri pantolon ve kazak bana çok daha rahat geliyor. Gün içinde topuklu herhangi bir şey giymem ama kısa süreli katıldığım etkinliklerde de düz ayakkabı pek tercih etmem. Ceren Can’da bugün denediğim ve bu sene de çok moda olan İspanyol paça pantolonları ve uzun ceketleri daha önce pek giymemiş olmama rağmen çok rahat ve keyifli buldum.

Türkiye’de ve dünyada tarzını beğendiğiniz ve kendinize örnek aldığınız moda ikonları kimler?

Poppy Delevingne rahat ve şık olması bakımından; “Gigi Hadid” yeni jenerasyonun genç ve dinamik tarzını yansıtması bakımından ilk dikkatimi çekenler fakat ben her zaman ve hala  Kate Moss’un sıradan parçaları harika birleştirme yeteneği ve hiçbir markaya ihtiyaç duymadan sık olabilmesi sebebi ile moda ikonu olmayı en çok hak eden isim olduğunu düşünüyorum.

Ceren Can Butik’in çizgilerini nasıl buluyorsunuz? Kimlere hitap ediyor sizce?

Sevgili Ceren’in moda ve tasarım alanındaki birikimlerini kendi markası olan “Ceren Can” adı altında markalaştırmış ve son derece şık, özgün ve çok yönlü kullanılabilir bir tarz yaratmış. Oluşturduğu modeller renk ve çizgi bakımından bence çok akıllıca seçilmiş; rahatlıkla pek çok farklı tarzla zarif kullanılabilir. Ayrıca pantolon ve ceket kalıplarını çok rahat ve muntazam buldum. Bu şık, rahat, özgün ve zamansız koleksiyonun, Ceren Can’ın titiz kumaş seçimi ve dikiş kalitesini yansıttığını düşünüyorum.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: