Başa Dön

Aylin Çetiner: Ülkemizi Zor Zamanlar Bekliyor

blank

Aylin Çetiner: Ülkemizi Zor Zamanlar Bekliyor

Astroloji ile finansı birleştirerek ülkemiz ve dünya ekonomisi hakkında önemli çıkarımlarda bulunan Finansal Astrolog Aylin Çetiner, gezegenleri yorumlayarak ekonomide yaşanması beklenen çöküntüleri ele alıyor.

Astrolojiyi finans ile birleştirdiğimizde 28 Temmuz 2022 tarihinde gerçekleşmiş olan Aslan burcundaki yeni ayın, ülkemizin doğum haritasında para bölgesinde olduğunu ve güneşe doksan derece açı yaptığını tespit ediyoruz. Bu, maddi olarak çok ciddi zorluklarla karşı karşıya kalacağımızı ve ani oluşacak durumlar ile bu zorluklara yenilerinin ekleneceğini bize anlatıyor. Maalesef bu ekonomik zorlukların halkımızın daha da zorlanmasına neden olacağı ortada. Jüpiter’in desteği de Boğa burcundaki Mars etkisiyle çok zayıf ve yetersiz kalıyor.

28 Temmuz ile başlayan bu süreç içinde 1-2 Ağustos tarihlerinde ekonomi yönetimi tarafından birtakım kararlar alındıysa, bu kararlar ani ve üzerinde çok düşünülmeden alındığı için sorunlar üzerinde bir çözüm olması ve sonuç vermesi beklenemez.

21 Temmuz 2022 tarihinde hissetmeye başladığımız, Algol hattında meydana gelecek olan Mars ve Uranüs’ün Boğa burcunda birleşmesi, 2022 mayıs ve 2021 kasım aylarında yaşanan olaylar ile bağlantılı durumların gündemimize geleceğini bize gösteriyor. Bunun en açık göstergesi dolar/TL kurundaki yukarı yönlü hareketler olacaktır. 1-2 Ağustos 2022 tarihinde yaşanan Mars-Uranüs kavuşumu çok sert bir kaza gibidir, beklenmediktir ve hızla gelerek ani olayların yaşanmasına neden olur. Bu etki ülkemiz haritasında Venüs’ün tam karşısında olacağından para konusunda beklenmedik durumlar yaşanabileceğini, aynı zamanda gizli para ilişkileri ve yeraltı dünyası ile ilgili ani durumların ortaya çıkabileceğini belirtir.

7-8 Ağustos’ta Mars Uranüs’e Satürn karesi ve 8-9-10 Ağustos’ta Venüs Plüton karşıtlığı, tüm dünyada köklü aile şirketlerinin sallanması, şirketlerin iflas haberleri, işsizlik ve halkın feryadı konularını gündemde tutacaktır. Bu tarihlerin ajandaya not edilmesi gerekmektedir. Pek çok şirketin zor duruma düştüğüne ve iflaslarına dair haberler duyulacaktır. Kişisel olarak baktığımızda ise yüzde seksen oranında insanın çok zorlu etkiler alacağını fakat kalan yüzde yirminin ciddi şanslar yakalayabileceğini söyleyebiliriz. Bu dönemde kalp ve tansiyon sorunlarına çok dikkat etmek gerekir.

12 Ağustos tarihinde Kova burcunda gerçekleşen dolunay pek çok açıdan engelleyici durumlar içermekte. Bu dolunay ile birlikte altın fiyatlarında hareketlenme olması beklenebilir. Ağustos ayında olaylar çok sıcak ve sert geçecek. Deprem etkisi gibi olaylara tanık olacağız. Ağustos ile başlayacak olan dönem pek çok savrulma ve dağılma riski taşıyor. Bu konular ile ilgili analizleri 17 Temmuz tarihinde gerçekleştirdiğimiz Finansal Astroloji seminerinde detaylıca açıkladık: aylincetiner.com.tr

Bu dönemde borsaya baktığımızda, beklenenden iyi gelen hisse senetlerinde kısa süreli yukarı hareketlerin yaşanabileceğini, beklenti dâhilinde veya altında kalan hisse senetlerinde ise sert düşüşlerin olabileceğini söyleyebiliriz. Yukarıda da bahsettiğimiz etkiler nedeniyle 20 Ağustos’ta kış aylarına damgasını vuracak Mars retrosu etkilerini görmeye başlayacağız. Bu etkiler hiç hoşumuza gitmeyecek, kara kışa hazırlıklı olmak gerekir. 

Türkiye’ye finansal astroloji olgusunu getirmiş ve bu alanda uzun süredir danışmanlık veren bir kişi olarak göksel hareketlerin finansal varlıklar ve ekonomiler üzerinde nasıl etki bıraktığını daha önce vermiş olduğum tarihlerle ve gerçekleşmeleri ile göstermiş oldum. Yukarıda bahsettiğim olgular bazı kişiler ve kurumlar için yıkıcı olurken bazıları bu olumsuzlukları fırsata çevirmeyi başaracaklar. Bu da kişilerin ve şirketlerin haritasında görülmektedir. Hangi fırsatların ne zaman ve nerede olduğunu ancak doğum ve kuruluş haritaları gösterebilir. Finansal astroloji bunları da yorumlayıp size yol gösterebilir. 

Hep kötü haber verecek değiliz ya, tünelin sonundaki ışık kış bitmeden kendini göstermeye başlayacak. Siz de olasılıkları görüp ona göre strateji hazırlamaya, önlemler almaya ve fırsatları görmek için hazırlanmaya şimdiden başlayın. Sağlık ve kazançla kalın.  

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.