Başa Dön

ARZU DURAL’IN GARDROBUNDAN EN SEVDİĞİ PARÇALAR

blank

ARZU DURAL’IN GARDROBUNDAN EN SEVDİĞİ PARÇALAR

Okuma süresi 1 dakika

Klasik her kıyafet ile kolayca kullanabildiğim parçaları zamansız oldukları için severim. Bu siyah bir blazer ceket de olabilir bir kalem etek de. Fakat en sevdiğim ve önem verdiğim parçalar genelde ayakkabılarımdır. En çok, ayakkabı almayı severim çünkü, bana göre kıyafeti taşıyan ve gösteren ayakkabıdır.

Tarzınızın vazgeçilmezi ?

Denge, uyum, uygunluk, dolayısıyla bütünlük.

Stilinizi nasıl tanımlarsınız?

Feminen tarzımı maskülen parçalar da kullanarak dengelerim. Abiye parçaları spor parçalar ile birleştirmeyi severim, abartıdan kaçmaya çalışırım.

Türkiye’de en beğendiğiniz modacı ve tasarımcılar ?

Bora Aksu, Nihan Buruk…

Sizi en çok hangi marka veya tasarımcıların parçalarıyla görüyoruz?

Aslında benim için her şeyin marka olması gerekmiyor. Önemli olan giydiğim kıyafetin vücudumla uyum sağlaması. Bu marka da olabilir isimsiz de olabilir. Theory ve Joseph’in pantolonlarını çok severim, kalıpları mükemmeldir. Tibi’nin ürünlerini severim. Klasikleşmiş markaların haricinde çağdaş çalışan Alexander Wang, 3.1 Phillip Lim, Elizabeth James’in parçalarını beğenirim.

Ayakkabı ve çanta konusunda tercihleriniz nelerdir?

Ayakkabıya çok özen gösteririm ama marka belirtemem. Çünkü, her an, her şey hoşuma gidebilir. Ancak rahat olması şart çünkü rahatsız diye hiç giyemediğim ayakkabılarım var 🙂 En rahat ayakkabı markası olarak Sergio Rossi’yi belirtebilirim. Son yıllarda Aquazzura’nın ayakkabılarını da çok beğeniyorum. Hermes, Chanel gibi klasikleşmiş markaların çantaları haricinde Alexander Wang ve Loeffler Randall’ın çantalarını seviyorum.

Türkiye’de ve dünyada stilini beğendiğiniz kişiler ?

Yasemin Özilhan, Olivia Palermo

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: