Başa Dön

Aras Özadalı

Aras Özadalı

Okuma süresi 2 dakika

Sosyal medyanın minik fenomeni aynı zamanda Çocuktan Al Haberi yarışmasının sevimli çocuklarından Aras Özadalı’nın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı mesajı ve gelecek planlarını ailesinden dinledik…

Aras hepimizin gönlünde taht kurdu. Sosyal medya yolculuğunuz nasıl başladı?

Aile ve yakın arkadaşlarımıza açık sosyal medya hesabımız vardı. Aras’ın doğumundan itibaren orada paylaşımlar yapıyorduk. Geçen yaz kurabiye sabır testi videomuz kontrolümüz dışında önce mesajlarla, sonrasında da sosyal medyada hızla yayıldı ve bir anda viral oldu. Ardından çektiğimiz yeni videolar da beğenilince arkası geldi.

Ailesi olarak gerçekleştirdiğiniz sohbetlerde Aras’ı çok güzel yönlendiriyorsunuz. Gelecek planlaması hakkında neler düşünüyorsunuz?

Özgüvenli, sorumluluk sahibi, başarılı ve mutlu bir birey olması için çaba sarf ediyoruz. Sohbetlerimizde, videolarımızda Aras’ı sıkmayan eğlenceli ve öğretici içeriklere yer vermeye çalışıyoruz. Çekerken bir yandan da eğlenmesine önem veriyoruz. Onunla geçirilen zamanın miktarına değil, içeriğine ve kalitesine öncelik veriyoruz. İlerde de iyi bir eğitim almasını hedefliyoruz.

Aras büyünce ne olmak istiyor? Meslekler ile ilgili en ilginç sorusu nedir?

Gözlemlerimize göre bu yaştaki çocuklarda meslek seçimi günden güne değişiklik gösterebiliyor. İtfaiyeci, astronot, doktor gibi çocuklar arasında popüler meslekler bizde de zaman zaman listenin üst sıralarına tırmanıyor. Aras’ta şu sıralar aşçılık popüler gidiyor. Pizza, hamburger ve tabii ki olmazsa olmazımız kurabiye pişirme ve yeme üzerine bir eğilim var. Tabii yarın uyandığında bambaşka bir meslekle de karşımıza çıkabiliyor. Bir keresinde “Aşçılar pişirdikleri yemekleri yiyebilir mi?” diye ilginç bir sorusu olmuştu.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için Aras arkadaşlarına ne iletmek ister?

Aras “Bugün 23 Nisan neşe doluyor insan” diye şarkılar söyleyerek arkadaşlarının bayramını kutluyor. Bizler de sizler aracılığı ile Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün dünya çocuklarına armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımızı en içten duygularımızla kutluyoruz.

 Aras büyüdüğünde bu röportajı okuduğu zaman sizce neden mutlu olacaktır?

Bizler çocukluğumuza ait foto, video veya anı görünce çok mutlu oluyoruz. Aras da böyle güzel kalıcı bir anısını göreceği için eminim çok mutlu olacaktır.

Çocuktan Al Haberi programı nasıl gidiyor? İlerleyen dönemlerde yeni projeler olacak mı?

Çocuktan Al Haberi çok güzeldi, çok eğlendik. Harika bir ekip ile çalıştık. Bu sezonu 50 bölüm ile tamamladık. Şimdilik ara verildi, yeni sezonda devam edecek mi bekleyip göreceğiz.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.