Başa Dön

Ankara’nın Yeni Yüzü Next Level

blank

Ankara’nın Yeni Yüzü Next Level

Okuma süresi 7 dakika

Pasifik İnşaat, yaşamın her boyutuna yeni bir soluk getiren Next Level projesiyle, Ankaralılar’a hiç tanışmadıkları bir imaj sunuyor. Projenin detaylarını, yarattıkları yeni yaşam dünyasını Özlem Kısakürek’le konuşuyoruz…

Ankara’nın en iyi lokasyonunda projelendirilen Next Level’ın satış ve pazarlama müdürüsünüz. Next Level serüveniniz nasıl başladı?

Eğitimimi İstanbul’da tamamladım. Önce İstanbul’da beş yıl, ardından Ankara’da on yıl gayrimenkul sektöründe satış ve pazarlama alanında, farklı kademelerde çalıştım. Next Level, Ankara’da birçok “ilk”e imza atacak, çok dinamik ve yenilikçi bir projeydi. Ben de böyle bir projenin içinde yer almayı çok istiyordum ve bu isteğimi gerçekleştirdim.

 

blank

 

Next Level projesi Pasifik İnşaat’a ait. Pasifik İnşaat’tan kısaca bahseder misiniz?
Pasifik İnşaat, özel inşaat projeleri geliştirmek amacıyla 2008 yılında kuruldu. Farklı bir mimari anlayışla tasarlanan, hizmet, teknolojik alt yapı ve lokasyonu ile fark yaratan, uzun soluklu projeleri hayata geçirmek istiyoruz. Bu anlayışla Ankara’nın ofis, rezidans ve AVM özellikli ilk karma kullanımlı projesi, Next Level’ı da hayata geçiriyoruz.

Next Level proje detaylarını anlatır mısınız? Next Level’ı diğer projelerden farklı kılan özellikleri neler?
Next Level, 19 bin 590 metrekarelik arsa alanı, 190 bin metrekarelik inşaat alanı ile 500 milyon TL yatırım tutarına sahip, mimari anlamda farklılık gösteren, çok özel tasarlanmış bir proje. Ofis binasının ayna efekti yaratan benzersiz cephe tasarımı, rezidans binasının mücevher gibi işlenmiş cam cephesi ve terasları, Next Level AVM’nin sıra dışı özellikleri arasında. Ayrıca 7 bin 500 metrekarelik özel peyzajıyla da mimari farklılığını ortaya koyan bir proje. Ankaralılar, Next Level’da seçkin marka karmasıyla alışveriş yaparken, restoranlarında dostlarıyla, aileleriyle sosyalleşme ve eğlenme imkanı bulacaklar. Ankara’nın en özel sineması da Next Level’da yer alacak. Ankara, Türkiye’de İstanbul’dan sonra, iş, yaşam, alışveriş ve eğlencenin bir arada olduğu yaşam tarzını, insanların hizmetine sunan ikinci şehir olacak.

Next Level Rezidans’ta bir otel konsepti olması, hizmetin çok iddialı olacağını gösteriyor, neler planladınız?
Ankaralılar’a evlerinde lüks otel keyfini yaşatmak istiyoruz. Next Level Rezidans sakinleri giriş lobisinde, asansörlerde, lounge alanında, spor alanında, hatta kat hollerinde bile lüks otel konforunu hissedecek ve yaşayacaklar. İhtiyaçları olan hizmetleri concierge servisimizden alabilecekler. Next Level Rezidans ile lüks, gündelik hayatın bir parçası haline gelecek. Konumu ve mimari özellikleriyle de Ankara’nın en iyi panoramasına sahip olacak. Yerden tavana kadar cam uygulamamız ve 4 metrelik kat yüksekliğimiz sayesinde, tüm sakinlerimiz gün ışığından maksimum ölçüde yararlanacak ve Ankara’nın keyfini doyasıya yaşayacak. Yirmi kattan oluşan alışveriş merkezinin üstünden itibaren, büyüklükleri 100 ile 157 metrekare arasında değişen ve mobilyalı olarak da tercih edilebilecek 40 adet süite ek olarak, 150 ile 426 metrekare arasında değişen 65 adet rezidansı 1+1’den 5+1’e kadar farklı seçeneklerle satışa sunduk.

 

blank

 

Next Level Rezidans’ın sosyal alanlarında neler olacak?
Next Level Rezidans’ta bulunan lounge’da oturma alanları, kafe/bar, kütüphane, TV bölümü, vestiyer ve 334 metrekarelik teras yer alıyor. Spor alanında ise yoga/pilates stüdyosu, masaj odası, saunalar, buhar odaları, şok duşlar, soyunma odaları, dinlenme alanları ile her türlü hizmetin alındığı, her an her şeye kolayca ulaşmak isteyenler ve modern yaşam tarzını benimseyenler için en doğru adres Next Level Rezidans olacak.

Next Level Ofis’in özellikleri nelerdir?
Next Level Ofis, alışveriş merkezinin üstünden itibaren 30 kattan oluşuyor ve her katta farklılık gösteren, büyüklükleri 165 ile 2400 metrekare arasında değişen 133 ofis alternatifi sunuyor. Next Level Ofis binasının en önemli özelliklerinden biri, tüm katlarda günlük ihtiyaçların karşılanacağı ortak kullanım alanlarının oluşturulması. Bu sayede ofis sahipleri önemli bir metrekare avantajı yakalamış oluyor ve ofislerine mutfak, tuvalet, bekleme salonu yapmak zorunda kalmıyor. Tüm katlarda 55 ile 120 metrekare arasında tasarlanan localarla kat hollerinde bekleme alanları oluşturuldu. Tüm kat hollerinde ortak kullanıma açık ve ihtiyacı karşılayacak nitelikte mutfak, bekleme salonu ve tuvaletler yer alıyor. Next Level Ofis her iki katta bir yer alacak şekilde tasarlanan ortak localar ve dışarı açılan teraslarla da tüm çalışanlara dinlenme ve nefes alma imkanı sunuyor.

Ayrıca Business Club katıyla da farklılık gösteriyoruz. Business Club katında ofis sahiplerinin kullanımına açık, büyüklükleri 30 ile 158 metrekare arasında değişen toplam 7 adet toplantı salonu bulunuyor. İsteyen ofis sahipleri toplantı salonu için alan ayırmak yerine ortak salonları tercih edebiliyor. Bu da ofis alanlarının çok daha verimli kullanılmasına olanak sağlıyor. Bunun yanı sıra Business Club katında resepsiyon, bar, oturma alanları, fuaye gibi fonksiyonlar bulunuyor.

Next Level AVM’den bahseder misiniz?
Next Level Alışveriş Merkezi, Ankara’da sosyal yaşamın odağı olacak. 42 bin metrekarelik kiralanabilir alanı, 160 mağazası, 2 bin 500 metrekarelik sineması, kitapevi, dünyanın ve Türkiye’nin en seçkin mağaza ve restoran karması ile Ankara’da akla gelen ilk buluşma noktası olacak. Next Level Alışveriş Merkezi’ni farklılaştıran ve aynı zamanda ofis ve rezidansların bahçesi konumundaki açık hava konseptli Podyum Kat; 14 gurme restoran, kitapevi ve sinema ve tabanı şeffaf süs havuzlarıyla Next Level’ın kalbini oluşturuyor. Türkiye’de ilk kez uygulanan, tabanı şeffaf süs havuzları ise alışveriş merkezinin galeri boşluklarına denk gelecek şekilde tasarlandı. Suyun içinden kırılarak gelen günışığı, Next Level Alışveriş Merkezi’ni aydınlatarak misafirlerine huzurlu bir ortam sağlayacak.

 

blank

 

Örnek alınan başka bir proje var mı?
Aslında Ankara’nın birçok büyük şehirden hiçbir farkı yok. Sadece Ankara’da yatırımlar daha az yapılmış ve yapılan projelerde de Next Level gibi bütün hizmetler bir arada düşünülmemiş. Dolayısıyla Ankara’nın değişime ve yeniliğe açık bir yüzü var. Next Level’ın en büyük avantajlarından birisi de bu. Mimarisiyle, modern yapısıyla, lokasyonuyla, sunacağı hizmetleriyle Ankara’nın en gözde merkezi olacak, yenilikçi bir proje bu. Next Level’ı tüm kriterleriyle düşündüğümüzde, şu anda benzer ya da örnek alınabilecek başka bir proje yok açıkçası.

Bu proje kimlere hitap ediyor?
Hedef kitlemiz A ve A+ diyebiliriz. Yoğun iş temposu olan üst düzey çalışan ya da Ankara’da işyeri olan iş sahipleri: avukatlar, doktorlar, yeminli mali müşavirler, bilişim teknoloji şirketleri, enerji şirketleri, inşaat şirketleri, ithalat ihracat şirketleri, maden şirketleri; Anadolu’nun önde gelen sanayi devleri, İstanbul’da yaşayan fakat sık aralıklarla Ankara’ya iş nedeniyle gelip konaklayan iş adamları, politikacılar, bürokratlar, kent yaşamının temposunda yaşamayı seven ve yaşadığı alanda hizmet almayı tercih eden insanlar yer alıyor.

Projeyi ne zaman teslim edeceksiniz?
Mayıs 2012’de kaba inşaatımızı tamamladık ve cephe giydirme çalışmalarına başladık. Next Level Ofis ve AVM teslimatını Mart 2013’te, rezidans ve süit teslimatını ise Eylül 2013’te yapacağız.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.