Başa Dön

Alix Avien Paris Altıncı Mağazası ile Ankara’da

Alix Avien Paris Altıncı Mağazası ile Ankara’da

Gözde renkler ve çarpıcı koleksiyonlarıyla, hayatın her anında tarzını kusursuzca yansıtmak isteyenlerin bir parçası olan Alix Avien Paris, yeni mağazasını Ankara’da açarak ürünlerini sevenleriyle buluşturmaya devam ediyor.

 

Renkli kozmetik markası Alix Avien Paris, mağazalaşma sürecine Ankara ile devam ediyor. Ankara’nın en özel bölgelerinden biri olan Tunalı Hilmi’de açılan Alix Avien Paris, şık dekorasyonu ve renkli kozmetik ürünleriyle Ankara’da ilk şubesini açtı.

“Kusursuz Dokunuş” sloganıyla, makyaj yapmayı seven herkes için elegan ürünler hazırlayan marka; İstanbul’da Bakırköy, Bağdat Caddesi, Nişantaşı, İstanbul Havalimanı ve Taksim olmak üzere beş mağaza açarak pandemi döneminde büyümeye devam ederken, Ankara’daki mağazasıyla da ürünlerini sevenleriyle buluşturmaya başladı.

Alix Avien Paris için sadece nasıl göründüğün değil, nasıl yaşadığın ve nasıl hissettiğin de önemli. Tarzını hayatın her anına kusursuzca yansıtman, güzelliğini ortaya çıkarmak için sadece kendinden ilham alman gerektiğine inanan Alix Avien Paris, bu mükemmel dengeyi kurmak için var.

Yazın sıcak renklerini ve güneşin ışıltısını yansıtan Alix Avien Paris Bronzing Collection ürünlerini de şubede deneyebilirsiniz. Mağazanın ayrıca üst katında bulunan stüdyoda  make-up uygulaması ve eğitimleri de verilmekte. Yaz makyajının trendlerini ve ürünlerini deneyimlemek için mağazaya uğrayabilirsiniz. Shimmer for Body Spray ile ışıltıyı vücut makyajınıza taşırken, yüz hatlarınızı Bronzing Powder ile ortaya çıkarabilirsiniz.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.