Başa Dön

VEPA’62 2013 SONBAHAR / KIŞ KOLEKSİYONU

blank

VEPA’62 2013 SONBAHAR / KIŞ KOLEKSİYONU

Okuma süresi 2 dakika

BCBGeneration, Jessica Simpson, Vince Camuto, Fornarina, Fitflop, Scholl, Lacoste, Tommy Hilfiger, Superga gibi dünyaca ünlü markaları bünyesinde bulunduran Vepa’62 2013 Sonbahar-Kış koleksiyonu ile bu sezon da farklı ve trendy modelleri ile iddiasını ortaya çıkarıyor. Koleksiyonuna her sezon yenilik katmaya devam eden Vepa’62 2013 Sonbahar/Kış Koleksiyonu ile moda rüzgarları estirmeye hazırlanıyor.
Geçen yılın Sonbahar-Kış sezonundan bu seneye de aktarılan metalik yansımaları, kısa ve orta boy topuklar ile sivri burnun yeni sezonda muhteşem geri dönüşü, bilek boyundaki asi botlar, kış mevsiminin koyu ve cezbedici renklerinin zengin duruşu ile maskülenlik ve feminenlik arasındaki belirsizlik, grunge ve sofistike silüetler, geçmiş ve gelecek…
2013 Sonbahar-Kış sezonun en hit trendlerini yansıtan stillerin en önemli tamamlayıcılarını VEPA’62 yeni koleksiyonuyla moda takipçilerine sunuyor.
BG-WARNER 345TL (6)

BCBGeneration
2013 Sonbahar-Kış sezonunda BCBGeneration koleksiyonunda her daim trend siyah, koyu kaberne, karamel, konyak, safari, koyu kahverengi, zeytin yeşili, vintage bordo, ametist, antik gold, bakır, asfalt gibi fark yaratan bir renk yelpazesi hakim. Barok dönemi etkisinin oldukça hissedildiği bu koleksiyonda işlemeli ve yumuşacık dokusuyla kadifemsi süet materyaller, fermuar ve süslemelerle göze çarpan detaylar ve farklı kalıplar üzerinde zımbalarla bezenmiş cesur stiller sezonun hit olmaya aday parçaları…
Bot Zamanı / 2013 Sonbahar-Kış sezonunda göze çarpan en popüler trendlerden biri olan botlar BCBGeneration koleksiyonunda da önemli bir yere sahip. Uykusundan yeni uyanmış gibi taze ve doğal bir görünüm bu sezonun en hit tarzı! Bağcıklı bir vintage bot, uçuşan bir elbise ve bir dudak parlatıcısı bu stil için yeterli.
BCBGeneration Sonbahar-Kış 2013 koleksiyonunda öne çıkan modellerden tokalı Western stili Aries bot, Ithaka bağcıklı platform bootie, Joseff düz deri bot, Lillyan yüksek ve kalın topuklu trendy bootie, Martins karamel renkli bağcıklı bot, kış sezonunda oldukça farklı alternatifler sunuyor.
VC - WINTRA 465TL

JESSICA SIMPSON
Jessica Simpson 2013 Sonbahar-Kış koleksiyonu zengin dokulardan ve işlemelerden oluşuyor. Kabartma işlemeli deriler, cesur silüetler üzerinde duran yumuşacık napa deri ve süet materyaller bu sezonun ana trendlerini yansıtıyor.
Rustik aksesuarların Western romantizmini ortaya çıkardığı, sezonun modası sivri burun ayakkabıların hayvan desenleri ve yılan derisi materyaller eşliğinde büyüleyici Parizyen stilini yansıttığı bu koleksiyon feminenliğe tatlı ve göz alıcı bir dokunuş ekliyor.
JS-ADENI 215TL (1)

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.