© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Stressiz Düğün Nasıl Olur?

Stressiz Düğün Nasıl Olur?

Ankaralı kadınlarla beş yıl önce tanışan DAİ Gelinlik, Tunalı Hilmi Caddesi’ndeki yerinde hizmet vermeye devam ediyor. 2006 yılında gelinlik tasarımlarıyla hizmet vermeye başlayan DAİ Gelinlik’in yaratıcısı Fazilet Dai, yoğun talepler doğrultusunda özel koleksiyonlar hazırlıyor. Kadınlar için en iyiyi yaratmaya çalışan DAİ Gelinlik, her yıl özel olarak hazırladığı koleksiyonuyla gelinlerin rüyalarını süslüyor, telaşsız ve stressiz bir düğün hazırlığı için yardımcı oluyor.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.