Başa Dön

Sonbahar Kış 2013 Ürün Özellikleri

blank

Sonbahar Kış 2013 Ürün Özellikleri

Okuma süresi 3 dakika

<
KONSEPT: Ermenegildo Zegna Sonbahar Kış 2013 Koleksiyonu, gelecek için çığır açan değişimlerin gelgitinde yaşayan genç bir dünya hayal ediyor.
Kusursuz ince çizgilerin grafik şekillerinden, daha resmi giysilere nüfuz eden “sportifleştirilmiş” vurgulara kadar, koleksiyondan devrim yaratan bir enerji yayılıyor.

PALET: Palet, yeni bir endüstri devrimini çağıran gri tonlarıyla dolu: asfalt rengi, çelik, çimento rengi ve granit, çeşitli beyaz ve koyu yeşillerle canlandırılıyor.

KUMAŞLAR: Renk paleti , geleceğe yönelik kumaşlarda azalıyor; bunun en güzel örneği de Kışlık ZegnaSilk. Kalın kumaşlarda kaşmir teknolojisiyle üretilen karde(taranmış) ipek, ayrıca Otuzlu yılların baskıları ve yeni melanjlarla zenginleştiriliyor.
Bu koleksiyonda kullanılan, başka yerde bulunamayacak diğer kumaşlar da şunlar:
– Çok az bulunan bir deve türü olan Alpaka Suri’nin kullanıldığı en değerli ipliklerden
üretilen Spazzolino
– Bukle kaşmir
– Vizon kürk manto

SİLÜETLER: Tüy gibi hafif spazzolino’dan üretilen klasik kesimli paltolar, kruvaze ve uzun takım elbiseler, zarif yakalara sahip harika gömleklerin üzerine ve bel çizgisini yükselten kuşaklarla giyiliyor.
Bu resmîlik, kompakt yapıdaki kumaşlarla dikilen keskin orantılara sahip ceketlere ve dış giyime daha sportif bir hava katıyor ve çeşitli metal bölümlerle biraz daha saldırgan bir tavır sağlıyor.

                <strong>Sonbahar – Kış ‘13 İKONLARI</strong>

Şehirli İnce Çizgiler: Zegna’nın ikon haline gelmiş ince çizgili deseni, yeni bir grafik efektle yeniden yorumlandı. Bu yorum, ZegnaSilk’teki resmi takım elbiselerden pantolonlara ve kaşmir / ipek karışımı ceket içi süeterlere kadar uzanıyor.

Kışlık ZegnaSilk: Saf ipek, Ermenegildo Zegna Yün Fabrikası’nda kışlık sezona uygun ağırlık ve kaşmir yumuşaklığı sağlayacak şekilde özel olarak dokundu. Bütün takım elbiseler, hafif belirgin ince çizgili desenlerden, ikonik jakarlı kumaşa ve kunduz tüyü blazer ceketlere kadar ZegnaSilk’ten üretildi.

Spazzolino: Agnona’nın 70’lerde sunduğu bu kumaş, çok az bulunan bir deve türü olan Alpaka Suri’nin tüylerinin kullanıldığı çok değerli kalitede bir iplikten üretiliyor.
Peru ve Bolivya’da yaşayan Alpaka Suri, dünyadaki nüfusun sadece % 5’ini temsil eden en az bulunan kalitedeki alpaka. Bu özel iplik, ipek kadar parlak ve canlı.

Vizon: Doğal vizon elle işlenerek, reglan omuzlu montlarda ve zarif paltolarda üç boyutlu görünüm sağlayacak şekilde uygulanıyor.

Sportifleştirme: Dış giyimde sportif bir etki sağlamak için anoraklar, özel orantılarda ve metal fermuarları olan kapişonlu paltolar, parlatılmış deriden montlar ve yakada metal ayrıntıları bulunan teknik paltolar kullanılıyor.

Metal Etkisi: Metal bölümler, örmelere, çanta ve ayakkabılardaki ikonik metal kapama bölümleriyle kabanlara, pantolonlardaki metal zincirlere ve dış giyim ile örmelerdeki iki renkli fermuarlara kadar hem resmi, hem de sportif etkili görünümde kullanılıyor.

Eskrimci Yelekleri: Napa ve ipekten, dolgulu eskrim yelekleri, beyaz gömlekler ve klasik pantolonlarla birlikte giyiliyor.

Melez Örmeler: Üç boyut dikişli yün ve ipekten, reglan omuzlu ve yakası metal ayrıntılı, kısa dış giyim.

Granit görünümlü örmeler: Saf kaşmir balıkçı yaka kazaklar; yuvarlak yakalı ve fermuarlı, granit efektli, saf kaşmir bukle süeterler.
28_EZEGNA AI 2013-14

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.